Přejít na obsah

Akustická přední boční skla


Mumich

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych do svého SIII 2016 (čili před faceliftem) dát akustická přední boční skla z SIII FL. Může mi někdo poradit/potvrdit, jestli tam půjdou a posdílet VIN nebo ideálně přímo číslo dílu? Pokud někdo je někdo má a naopak si myslí, že jsou zbytečná, i takovou zpětnou vazbu uvítám. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám osobní zkušenost, ale rozum dává že když už výrobce prodává akustická skla, tak to nezprzní dveřmi bez akustické izolace efekt by pak byl skoro nulový.... no i když u škodovky jeden nikdy neví.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest100 napsal: A co si takhle zajet do servisu k nejbližšímu prodejci?

 

@guest100 A co když mám nejbližšího prodejce 60 km a je pro mě jednodušší si napsat na forum?

 

Edit: Blbě radíš a pak ještě rozdáváš negativní hodnocení? Ty seš případ...

Edit2: A ještě pak ty komentáře mažeš? 

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Rapid1.0 napsal:

@guest100 A co když mám nejbližšího prodejce 60 km a je pro mě jednodušší si napsat na forum?

 

Edit: Blbě radíš a pak ještě rozdáváš negativní hodnocení? Ty seš případ...

A to je problem jet někam 60 km? Naopak, poradil jsem ti dobře, chce to být trochu akční, když máš o něco zájem. Budeš kupovat auto za za skoro mega (pokud ho tedy nedostaneš jako pracovní nástroj) a dělá ti problém 60 km a nakonec pojedeš za někým na kódování nějaké drobnosti 150 km... . Co asi z fotek poznáš? Když to někdo hodně dobře vyfotí, uvidíš že je to sklo, fólie, sklo, když blbě, neuvidíš nic... Fólie je jakoby zapuštěná, tedy pocitově je na hraně mezi skly mezeza. Normální sklo je na hraně celistvé zbroušeně jako by do boblouklu. Mám ty skla už na třetím autě, takže vím jak vypadají, jak se to dá interpretovat neznámému a fotkám bych tedy moc nevěřil, když bych se měl rozhodovat. To samé názory od druhých, 10 lidi 10 názorů. Asi tak... 

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guest100 Pokud se někdo ve nachází ve fázi, kdy se rozhoduje zda za ně připlatit nebo ne, tak je to jasné, že se pojede podívat. Já mám ale auto (bude vlastní, ne služební) objednané už od června (info pro tebe - projet jsem si ho byl) a tam ty akustické skla byly v rámci paketu, který jsem chtěl. 

 

Má úvodní otázka zněla, že by mě info ohledně akustických skel zajímalo jen tak ze zvědavosti, protože je budu mít v autě. Pochybuju, že si člověk jen tak ze zvědavosti, když už má auto stejně dávno objednané, bude ještě objíždět 60 km daleko, to mi přijde jako zbytečnost. Na to opravdu nemám čas, ale ty třeba jo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, vidím, že budeš kupovat Octavii, věřím že už si natěšený, ale co si jen tak ze zvědavosti pročíst něco k Octaviím a tam se také zeptat, mimochodem ve vlákně k OII je k tomu hodně dlouhý pokec a je tam i fotka detailu hrany toho skla... a když to budeš hledat, je to sunsafe glass, pokud bys to nevěděl. Nicméně je zajímavé že na dotazování se s nejistý výsledkem čas máš a stejně tak na to chtít po druhých aby věnovali čas tobě, když je to jen ze zvědavosti.... a děkovat nemusíš... 

Editováno: , autor: guest100
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 mela akusticka skla? Ty jo.

Ta nemela ani o3 pred FL, pac jsem v ni mel zaklikane uplne co slo, a toto neslo. Mozna je pak davali do O3 FL... ale v pred FL nebyli. Taky to teda bylo extremne hlucne auto a stisit ho stalo +-50k. 
Porad nevime, zda jsou dvere na supovi odhlucnovany take, nebo ten pocit hmotnosti proti obyc superbu delaji jenom skla.

Jak pujdu dat vytlomit podbehy, tak je asi jedny dvere necham rozdelat a dam info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano OII je měla a to komplet, i v zadních dveřích, a to ještě v kombinaci s pokovením, proto název sunsafe glass ... poznají se tak, že je na nich napsáno laminated

 

O III je nikdy neměla, a to ani po FL

 

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, OII měla možnost příplatku, ale myslím, že jsem někde četl, že se jich moc neprodalo. U Superba je to přesně jak píše guest. Normální sklo je nahoře zabroušené do oblouku. U akustického je vidět, že jsou 2 skla nahoře zabroušené do oblouku a mezi nimi malinko utopená fólie.

Editováno: , autor: Delphin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...