Přejít na obsah

Závada elektrické parkovací brzdy.


FlashKA

Doporučené příspěvky

Tak mám první vážnější problém. Přestala fungovat ruční brzda a zároveň s tím to píše, že nefunguje žádný asistent. S autem jsem zastavil u výdejního okénka a z auta se začal linout hlasitý přerušovaný vrzavý zvuk, který přestal potom co jsem s autem maličko popojel.
Auto jsem vypnul a zapnul, hlášky nic, brzda jako že jde zapnout a po chvilce opět vyskákalo všechno jako předtím. Teď už to křičí hned při spuštění.
Máte někdo podobnou zkušenost, případně tip co s tím, nebo je to rovnou na servis. Auto má najeto 2 300 km a zdravotní karta v MyŠKODA tvrdí, že je všechno OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a šel jsem se na to teď podívat. Otevřu auto a už to na mě křičí, brzda asistent, asistent...
Ale ruční brzda svítí, že je aktivovaná. Nastartuji, couvnu, odbrzdí a zhasne. Zapnu auto hold a funguje, zabrzdím ručkou a funguje. Vypnu zapalování a zapnu, všechno včetně asistentů je funkční.
Stejně ale zavolám v týdnu do servisu a poptám možnost výměny toho tlačítka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak v pondělí ráno přistaveno do servisu a teď jsem se vrátil s autem po třech dnech. Závada - tlačítko ruční brzdy, výměna v rámci garance.
Čekal jsem, že auto bude aspoň umyté - ve Fordu naprostá samozřejmost. Auto je ale špinavé, protože jsem do servisu musel v dešti. Dál potom úplně rozhozená sedačka (nastavení), rozhozená palubní kamera (znovu nezapojená) a další drobnosti.
Nevím jestli jsem pořídil správné auto, ale zatím mi to přijde, že mám spíš medvídka mývala, jak by řekl Pepin.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...