Přejít na obsah

rozpoznávanie dopravných značiek


Doporučené příspěvky

Dobrý deň,  potreboval by som poradiť , kúpil som cez infotainment rozpoznávanie dopravných značiek.  V assistentoch som ju zapol ale na displeji mi nič neukazuje . Mám Bolero 

 

Ďakujem

Editováno: , autor: cossie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, zvik napsal:

Na ŠkodaConnect to zakoupit pro vůz vyrobený 2020 nelze.Nikdo ale nevysvětlil důvod,když vozidlo vše potřebné má.

Ja mam vyrobu 1/2022, ale stejne to po aktivaci nejede, takze to vyjde na stejno🙈 (samozrejme doufam, ze to v servisu rozchodi…)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnou zkušenost,traffication stále načítá a stále načítá.........Chtěl jsem to odinstalovat,ale nenašel jsem,jak.Snad servis poradí.Mám právě vůz z r.2020 plně vybavený,ale chybí to čtení dopravních značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, zvik napsal:

Našel jsem na: www.autos.skoda-auto.cz/services/connect ve funkcích na vyžádání,že tato funkce je pro vozy možnost zakoupení,ale ve ŠkodaConnect zakoupení není možné.

Když jsem na to škodovku upozornil,přestaly tyto stránky preventivně fungovat.

Mne to po zadania vin rovno napísalo že to pre moje vozidlo neni možné možno časom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, rodolfo napsal:

A dokáže to aj riadiť ACC podľa dopravných značiek teda Travel assist alebo je to len na informáciu vysvietené na infotainmente ?

To chci vyzkouset, az mi to pujde. V reklamnim videu to vypada, ze to funguje s ACC. Ale presny popis jsem k tomu nikde nenasel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, rodolfo napsal:

A dokáže to aj riadiť ACC podľa dopravných značiek teda Travel assist alebo je to len na informáciu vysvietené na infotainmente ?

Bude to trochu složitější, protože Travel assist začne zpomalovat ještě předtím, než má možnost rychlostní omezení vůbec vidět. Ale na druhou stranu by měl umět reagovat na dočasné (přenosné) značky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, jenycek napsal:

Bude to trochu složitější, protože Travel assist začne zpomalovat ještě předtím, než má možnost rychlostní omezení vůbec vidět. Ale na druhou stranu by měl umět reagovat na dočasné (přenosné) značky. 

JE to o maličko složitější:

pACC (Prediktivní tempomat)
pACC je rozšiřující systém ACC.
pACC přizpůsobuje rychlost podle rozpoznaného
omezení rychlosti a průběhu cesty, např. zatáček, křižovatek
nebo kruhových objezdů.
Pro vyhodnocení situace systém využívá následující
zdroje:
▶ Navigační data
Rozpoznávání dopravních značek

▶ Snímače, radary a kamery

 

... no a protože to bete kombinaci dat, ta opravdu neřeší striktně jen rychlost podle značek, ale i značky.

 

 

 

Liftback Octavia Style PLUS, Webasto, 2,0 TDI 110 kW DSG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...