Přejít na obsah

rozpoznávanie dopravných značiek


Doporučené příspěvky

Dneska jsem to zkoušel poctivě a když mám otevřenou navigaci, kliknu na značku rychlosti, zobrazí se všechny přečtené značky na tom úseku. Včetně třeba upozornění na prudkou zatáčku, zúžení, přechod pro chodce. Takže čtení přes kameru zjevně funguje, jen se to zobrazuje na obrazovce navigace. Pokud bych to chtěl na virtual kokpitu, musím dokoupit balíček výše uvedený. 

Pokud má někdo HUD, bude se mu to zobrazovat tam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á, tak to mi vůbec necvaklo, že je toto formou upsellu v obchodě Škoda connect. Protože na navigací mi samozřejmě značky čte (musí se zapnout v nastavení navigace) ale VK mi čtení značek nezobrazuje, ačkoliv mám nyní vůz s “vyšším stupněm výbavy” než jsem měl dříve a tato funkcionalita čtení značek tam byla. 
 

Takže dopiju pivko a půjdu na to mrknout do garáže :). 
 

Moc díky za tip. Jsem zvědav. Toto mi chybí, protože jak si člověk jednou zvykne, je to proste fajn mít v zorném poli tuto informaci. 
 

Poslední pokutu jsem dostal v Tatrách v posledním městečku pod Štrbském plesem par let zpět. Na výjezdu jsem se kochal pohledem na krásné Tatry a myslel, že jsem za městem a jel rychleji, přitom ve městě držím/snažím se vždy držet striktně 50 nebo i méně, kde je nepřehledné. Kdyby to měl člověk na očích, nestalo se to. 
 

Offtopic: zastavili me a nastoupili a já jim povídám, chlapy, já jsem takovej vůl, co kdybyste vyndali pendreky s partakem a serezali me tady, aby se to dobre pamatovalo. Zacali se smát, měl jsem to za “10” symbolických euro :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bohuzel vypada, ze rozpoznavani  DZ a Traffication lze pouzit pouze s Columbusem a ne na Boleru. Bude asi problem v zobrazeni na virtualnim kokpitu (jiny HW). Jeste to ale nemam potvrzene. Nebo mate nekdo variantu DZ+Bolero bez dokoupene navi? Jsou nekde popsane rozdily Columbus/Bolero?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám přesně tuto kombinaci. Tedy Bolero bez dokoupené navi. Rozpoznávání dopravních značek se chystám dokoupit, ale když to tak čtu tak nevím, jestli za to mám těch 1900 vyhodit. Zase mi ale přijde divné proč by se to nabízelo, když by to nešlo?


Co mě štve, tak že po dokoupení navi nebude ve virtuálu. To je asi to jediné proč bych měl zálusk to dokoupit. Takhle se na to asi vykašlu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Tomas_cz1 napsal:

Muzes poslat foto, kde vsude se ti DZ zobrazuji? Diky. 

Máme Columbus.Nějaké značky jsou v navigaci pod značkou rychlosti(po rozkliknutí)Třeba "Zákaz předjíždění","Přechod pro chodce".

Nevím,jestli je to z mapových podkladů nebo z kamery.Na cocpitu to není,máme HUD a tam také ne.A asistentech volba není.

Škodovka nejdříve odpověděla,že tato funkce je pro naše vozidlo k dispozici,pak se omluvili,že se spletli a teď už nekomunikují.

A nikdo jiný nedokáže poradit,vše je prý v kompetenci výrobce.A ten asi ani sám neví,co s tím.Ty peníze za aktivaci rádi zaplatíme,jsou to drobné v ceně vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Mikeencz napsal:

Já mám přesně tuto kombinaci. Tedy Bolero bez dokoupené navi. Rozpoznávání dopravních značek se chystám dokoupit, ale když to tak čtu tak nevím, jestli za to mám těch 1900 vyhodit. Zase mi ale přijde divné proč by se to nabízelo, když by to nešlo?


Co mě štve, tak že po dokoupení navi nebude ve virtuálu. To je asi to jediné proč bych měl zálusk to dokoupit. Takhle se na to asi vykašlu. 

Ja to prave dokoupil, ale DZ se nikde nezobrazuji, ikdyz v menu to aktivni mam a je mozne nastavit upozorneni na prekroceni rychlosti ap. Bohuzel jsem si neudelal foto nabidky ve skoda connectu. Ted uz to tam po zakoupeni nemam, ale psali tam, ze se to prave zobrazuje ve virtualu coz se mi libilo. Muzes prosim poslat presny popis tvoji nabidky na doinstalovani DZ ze skoda connectu?

 

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, zvik napsal:

Máme Columbus.Nějaké značky jsou v navigaci pod značkou rychlosti(po rozkliknutí)Třeba "Zákaz předjíždění","Přechod pro chodce".

Nevím,jestli je to z mapových podkladů nebo z kamery.Na cocpitu to není,máme HUD a tam také ne.A asistentech volba není.

Škodovka nejdříve odpověděla,že tato funkce je pro naše vozidlo k dispozici,pak se omluvili,že se spletli a teď už nekomunikují.

A nikdo jiný nedokáže poradit,vše je prý v kompetenci výrobce.A ten asi ani sám neví,co s tím.Ty peníze za aktivaci rádi zaplatíme,jsou to drobné v ceně vozu.

Ahoj, chceš tvrdit, že i když máš HUD, tak se ti nezobrazují značky??? Pak musí stačit zapnout v nastavení HUD funkci rozpoznávání dopr. značek

HUD.JPG

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táta má Scouta vyrobeného 01/2021. Má čtení značek a značky se ukazují na VC i na HUD. Má v konfigurací balíček Top Jízda 2.0 (nebo jak se to jmenovalo v roce 2020).

 

Vy co máte s tímhle problém, jaká je konfigurace vašeho auta? Máte v ní tenle paket?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Zzzzz napsal:

Ahoj, chceš tvrdit, že i když máš HUD, tak se ti nezobrazují značky??? Pak musí stačit zapnout v nastavení HUD funkci rozpoznávání dopr. značek

HUD.JPG

před 39 minutami, Chloop napsal:

Táta má Scouta vyrobeného 01/2021. Má čtení značek a značky se ukazují na VC i na HUD. Má v konfigurací balíček Top Jízda 2.0 (nebo jak se to jmenovalo v roce 2020).

 

Vy co máte s tímhle problém, jaká je konfigurace vašeho auta? Máte v ní tenle paket?

Nevím,jaká byla konfigurace,auto je kupované jako roční vůz.Jediné co vím,tak podle datového listu multifunkční kamera je.

Přesně tak,máme HUD,ale nikde tam zobrazování značek není.Není ani v asistentech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Chloop napsal:

Táta má Scouta vyrobeného 01/2021. Má čtení značek a značky se ukazují na VC i na HUD. Má v konfigurací balíček Top Jízda 2.0 (nebo jak se to jmenovalo v roce 2020).

 

Vy co máte s tímhle problém, jaká je konfigurace vašeho auta? Máte v ní tenle paket?

Jaká byla konfigurace nevím,auto bylo kupované jako roční vůz.Jediné co vím,tak podle datového listu multifunkční kameru máme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Tomas_cz1 napsal:

Cteni DZ lze nyni pri konfiguraci auta objednat pouze v balicku Asistovaná jízda 1.5 Plus. Druha moznost je u nekoho pres shop, ale tam je zatim vysledek nejisty. 

To jsem také zjistil.Ale Ale dříve byly ty balíčky dva.A podle toho bychom měli mít ten lepší balíček,protože máme věci,které v něm byly a v to horším ne.Jenže to se už asi nedá zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Tomas_cz1 napsal:

Ja to prave dokoupil, ale DZ se nikde nezobrazuji, ikdyz v menu to aktivni mam a je mozne nastavit upozorneni na prekroceni rychlosti ap. Bohuzel jsem si neudelal foto nabidky ve skoda connectu. Ted uz to tam po zakoupeni nemam, ale psali tam, ze se to prave zobrazuje ve virtualu coz se mi libilo. Muzes prosim poslat presny popis tvoji nabidky na doinstalovani DZ ze skoda connectu?

 


Přidávám foto jak vypadá popis nabídky před zakoupením.

932BA2F8-66E5-4301-ABDA-BA1E05F41CDD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...