Přejít na obsah

rozpoznávanie dopravných značiek


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Mikeencz napsal:

Tak určitě dej vědět. Já nemám navigaci a kupovat ji asi ani nebudu. Využívám apple car play. Takže pokud bych ty značky dokoupil a neměl je virtuálu, tak bych jen vyhodil 1860 Kč. A handrkovat se a dopisovat si s podporou nechci. 

Dam urcite vedet. Resim to primo pres prodejce. Bohuzel jsem prvni🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ladik1983 napsal:

A zkoušel si resetovat infotainment? 

Byl jsem v servisu s nefuncni WLAN, to uz jede( pry prehrali SW stejnou verzi 1889), pak jsem jim dal k reseni DZ. S tim neudelali nic a cekaji na vyjadreni ze skodovky. Takze uz jsem po navsteve servisu nic neresetoval. Muzu zkusit, ale moc tomu nedavam…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Tomas_cz1 napsal:

Byl jsem v servisu s nefuncni WLAN, to uz jede( pry prehrali SW stejnou verzi 1889), pak jsem jim dal k reseni DZ. S tim neudelali nic a cekaji na vyjadreni ze skodovky. Takze uz jsem po navsteve servisu nic neresetoval. Muzu zkusit, ale moc tomu nedavam…

Už se vám ozvala škodovka ohledně čtení DZ?Dnes mi odpověděli toto:

Funkci „Rozpoznávání dopravních značek“ bylo možné objednávat již dříve, jako součást výbavy s novým vozem. Proto bylo možné viděl zmíněný vůz v autosalonu,který byl staršího data výroby, než je předmětné vozidlo. Nebylo však možné vozy touto funkcí dovybavit dodatečně.

 

Později však bylo umožněno si funkci objednat dodatečně jako FoD, ale jen pro vozy vyrobené po KW 48/2021, které již byly vybaveny  potřebným HW a SW pro dodatečné umožnění této funkce.

 

Vzhledem k výše uvedenému nelze do vozidla ŠKODA Octavia, VIN ....................., dodatečně objednat funkci „Rozpoznávání dopravních značek“.

 

Ale co je potřebný HW a SW si opět nechali pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, zvik napsal:

Už se vám ozvala škodovka ohledně čtení DZ?Dnes mi odpověděli toto:

Funkci „Rozpoznávání dopravních značek“ bylo možné objednávat již dříve, jako součást výbavy s novým vozem. Proto bylo možné viděl zmíněný vůz v autosalonu,který byl staršího data výroby, než je předmětné vozidlo. Nebylo však možné vozy touto funkcí dovybavit dodatečně.

 

Později však bylo umožněno si funkci objednat dodatečně jako FoD, ale jen pro vozy vyrobené po KW 48/2021, které již byly vybaveny  potřebným HW a SW pro dodatečné umožnění této funkce.

 

Vzhledem k výše uvedenému nelze do vozidla ŠKODA Octavia, VIN ....................., dodatečně objednat funkci „Rozpoznávání dopravních značek“.

 

Ale co je potřebný HW a SW si opět nechali pro sebe.

Jeste nemam vyjadreni. Mam vyrobu 1/2022 a posledni HW/SW co je, tak predpokladam, ze problem v mem pripade bude nekde jinde. Uz se tesim, co napisou… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, ci to maju osetrene s WIN v skoda shope. Pokial maju moznost alebo infortiament ponuka rozpoznavia DZ a pritom maju auto vyrobene pred KW 48/2021. Maju v tom bordel ako vzdy. Asi pripad uzivatela ZVIK. 

 

Ja tu moznost mam, len auto bolo vyrabane v septembri ako nedokoncene. Potom dokoncene Januar 2022. 

Je tam starsi HW a SW. 

Editováno: , autor: Retro789
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Retro789 napsal:

Neviem, ci to maju osetrene s WIN v skoda shope. Pokial maju moznost alebo infortiament ponuka rozpoznavia DZ a pritom maju auto vyrobene pred KW 48/2021. Maju v tom bordel ako vzdy. Asi pripad uzivatela ZVIK. 

 

Ja tu moznost mam, len auto bolo vyrabane v septembri ako nedokoncene. Potom dokoncene Januar 2022. 

Je tam starsi HW a SW. 

A jaký máte HW a SW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě HW a SW a synergie mezitím má jistý vliv na tuto funkcionalitu, zároveň ale znovu dodávám, již na me ex r.v. 2018 RS 4x4 OIII po face tato funkce byla. Nepředpokládám, ze (nejen) můj aktuální vůz s výrobou O IV RS 4x4 r.v. 2020/12 bude HW/SW níže než vůz starší o generaci a tři roky (výbava aktuálního vozu je o rad výše než v me předchozí generaci). Bude v tom zcela něco jiného a to něco bude velmi úzce souviset se vším tím zmatkem/nedodělkem a bordelem ohledně infotaimentu jako takového. To je ma domněnka. 

Editováno: , autor: iMe1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tady pořád řešíte, výbava vozu je prostě taková, jaká byla při výrobě a to, že Škoda dává možnost přidat, u vozů vyrobených od daného KT, aktualizací softu nějakou funkci je jen v režii samotný Škodovky. A nic jinýho než peníze v tom není. To, že to nefunguje ač je to dostupné, je druhá věc a klasika ala Škoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, iMe1980 napsal:

Jistě HW a SW a synergie mezitím má jistý vliv na tuto funkcionalitu, zároveň ale znovu dodávám, již na me ex r.v. 2018 RS 4x4 OIII po face tato funkce byla. Nepředpokládám, ze (nejen) můj aktuální vůz s výrobou O IV RS 4x4 r.v. 2020/12 bude HW/SW níže než vůz starší o generaci a tři roky (výbava aktuálního vozu je o rad výše než v me předchozí generaci). Bude v tom zcela něco jiného a to něco bude velmi úzce souviset se vším tím zmatkem/nedodělkem a bordelem ohledně infotaimentu jako takového. To je ma domněnka. 

Jsou jak kolotoč:dodatečné dokoupení funkce a její aktivace není bohužel pro vozy, které funkci neměly objednanou z výroby a jsou vyrobeny před 48. kalendářním týdnem roku 2021 (do tohoto období spadá i předmětný vůz) možná, to znamená, že tyto vozy nemají potřebnou HW a SW konfiguraci a z technických a homologačních důvodů není ani možné tento HW či SW dodatečně do předmětného vozidla nahrát.

 

Třeba se to časem povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, ladik1983 napsal:

Co tady pořád řešíte, výbava vozu je prostě taková, jaká byla při výrobě a to, že Škoda dává možnost přidat, u vozů vyrobených od daného KT, aktualizací softu nějakou funkci je jen v režii samotný Škodovky. A nic jinýho než peníze v tom není. To, že to nefunguje ač je to dostupné, je druhá věc a klasika ala Škoda. 

Protože nás ten bordel s......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...