Přejít na obsah

rozpoznávanie dopravných značiek


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Nesh napsal:

Náhodou sa to nejak nepohlo medzičasom? Môže sa do shopu pozrieť niekto kto má MR2023 či to nevyriešili aspoň pre nové vozy? Viem, že sa vylepšilo zobrazovanie údajov vo virtuálnom cockpite, tak možno fixli aj toto.

 

Jak se vylepšilo zobrazování údajů ve virtuálním cockpitu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minutes ago, ladik1983 said:

 

Jak se vylepšilo zobrazování údajů ve virtuálním cockpitu? 

Je možné prepínať aj údaje v strede medzi rýchlosťou/štatistikou jazdy/navigáciou, ale len pre vozy od MR2023.

 

Viď:

 

Editováno: , autor: Nesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nezkoušel někdo opět kontaktovat Škodovku ohledně "Čtení značek"?Dnes mi odepsali toto:

požádali jsme kolegy o prověření možnosti dokoupení funkce na přání – Rozpoznávání dopravních značek.

Je nám líto, ale na základě provedeného prověřování kolegy z příslušných technických útvarů nám bylo sděleno, že pro Váš vůz tato možnost není k dispozici.

Tuto funkci je možné objednat pouze pro vozy, které jsou vyrobeny až po 25. kal.týdnu/2022 a Váš vůz byl vyroben v březnu 2020.

 

Každou chvíli tvrdí něco jiného.Ale proč to nejde,to tvrdošíjně odmítají sdělit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes som si všimol, že na Škoda Connect v obchode, v časti Funkcie na požiadanie je možnosť objednať Rozpoznávanie dopravných značiek na 1 mesiac zadarmo, tak som to objednal. Až sa služba aktivuje dám vedieť ako sa to bude správať. Mám Columbusa a nemám TA. Zatiaľ mi dopravné značky ukazuje iba na Infotainmente v Navigácii - po dodatočnom zapnutí.

Je tam aj Ambientné osvetlenie - dodatočné funkcie a dodatočné farby, tie vyskúšam až sa mi aktivujú dopravné značky, hoci si myslím, že ja mám už tieto funkcie aktivované z výroby, no možno sa mýlim.

611893429_SkodaConnect.thumb.jpg.dd0b2776f79bc5fb1383e958b53f8ce6.jpg

Editováno: , autor: rodolfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, rodolfo napsal:

Dnes som si všimol, že na Škoda Connect v obchode, v časti Funkcie na požiadanie je možnosť objednať Rozpoznávanie dopravných značiek na 1 mesiac zadarmo, tak som to objednal. Až sa služba aktivuje dám vedieť ako sa to bude správať. Mám Columbusa a nemám TA. Zatiaľ mi dopravné značky ukazuje iba na Infotainmente v Navigácii - po dodatočnom zapnutí.

Je tam aj Ambientné osvetlenie - dodatočné funkcie a dodatočné farby, tie vyskúšam až sa mi aktivujú dopravné značky, hoci si myslím, že ja mám už tieto funkcie aktivované z výroby, no možno sa mýlim.

611893429_SkodaConnect.thumb.jpg.dd0b2776f79bc5fb1383e958b53f8ce6.jpg

Kdy máte auto vyrobené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno som doinštaloval došlú funkciu Rozpoznávanie dopravných značiek a tá sa ineď aktivovala 😁.

20221214_144924_1.thumb.jpg.4df9b80e22c3475f1356dbb98d55a41e.jpg 

@ladik1983 máš pravdu, cez navigáciu v infotainmente sa ukazujú iba rýchlostné limity, teraz sa už ukazujú vybrané dopravné značky a ďalšie upozornenia aj na VC.

No hlavné je , že z ACC sa stalo pACC 👌, teda ak sa mení rýchlosný limit, či auto rozpozná značku so zmenou rýchlostného limitu, mení sa žiadaná hodnota pre tempomat a auto zníži či zvýši rýchlosť.

S jednou dopravnou značkou obmedzjúcou rýchlosť na 40km/hod v zóne celého areálu nášho podniku si sw nevie rady,  nastaví 40 a po prejdení najbližšej križovatky zmení na 50 - ale to je malý nedostatok, ktorý pri ďalšom vývoji sw predpokladám bude odstánený.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
On 12/14/2022 at 7:47 PM, rodolfo said:

S jednou dopravnou značkou obmedzjúcou rýchlosť na 40km/hod v zóne celého areálu nášho podniku si sw nevie rady,  nastaví 40 a po prejdení najbližšej križovatky zmení na 50 - ale to je malý nedostatok, ktorý pri ďalšom vývoji sw predpokladám bude odstánený.   

Ak funguje pACC tak, že za križovatkou zruší zníženú rýchlosť dúfam že v Rakúsku sa toto nedeje a pACC vie, že 40 platí až do ďalšej značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nepotrebujem, aby auto niečo robilo, stačí mi aby značku prečítalo a svietila v cockpite.

myslím že bez travel assistu a adaptívneho acc to aj tak nič nevie robiť, no je fajn vidieť stále maximálku.

Narážam na to, že aj na FB stránke má niekto rovnaké auto ako ja, ešte pár mesiacov dozadu tiež videl v škoda shope čítanie značiek no zmizlo mu to tiež.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tam mel, zakoupil, vse se nainstalovalo, fce byla v asistentech, ale nic se neukazovalo. Reklamace a nez aby to vyresili, tak radeji vratili penize a stahli to z nabidky. Nyni je to dostupne jen pro vozy MR23… Skoda, mam i ACC, ale byl bych spokojeny, kdyby to jen cetlo dopravni znaceni. Nic vic bych po tom nechtel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Stále to v shope nie je a zrejme ani nebude, to by ma skôr prekvapilo, keby to chytré hlavy v škodovke opravili a nahodili.

Dočítal som sa niekde, že je viacero verzií kamery, ktorá je za spätným zrkadlom, ktorá číta tie značky a jeden typ kamery to nevie robiť spoľahlivo, ten druhý typ to zas robí spoľahlivo.

Keďže sú po autách z MY22 a starších rozhádzané tie verzie kamery úplne náhodne, tak škoda nevie zaručiť, že to na tom-onom aute pôjde a keďže to na autách z horšou kamerou nešlo, tak škoda spravila geniálny ťah a úplne tú funkciu stiahla zo shopu pre všetky MY staršie ako 2023.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Já si to před 3 dny aktivoval přes shop na tu měsíční free verzi. Už se těším, až ten měsíc uběhne a čtení zase zmizi. Tolik chyb v omezení rychlosti se jen tak nevidí. Zajímavé je, že jsou to stejně chyby jaké byly v O3 FL. Jezdit tedy podle prediktivního tempomatu je sebevražda, protože řešit na dálnici ve 130, že auto začne docela razantně  brzdit na 30 např u sjezdu na D6 na Jeneč, to nechceš. Lidé za tebou tě budou proklínat ještě u Unhoště. Tato funkce je vážně mizerná. Mluvím teď zejména o okolí Prahy.

 

Jinak pokud je na dálnici dočasně omezení v podobě pohybujícího se auta cestářů, např. kvůli sekání trávy, v pravém pruhu limitující rychlost např na 100kmh, tak na konci takového úseku není nikdy značka konce omezeni a to auto samozřejmě neví, takže až do dalšího exitu vám svítí omezení 100khm případně tak jede prediktivní tempomat. To jen taková drobnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...