Přejít na obsah

Připojený telefon "bez signálu"


Doporučené příspěvky

Zdravím, s novým telefonem (android) jsem se chtěl připojit přes bluetooth, abych mohl telefonovat za jízdy. SPárování a import kontaktů ok, ale na panelu mi svítí stav baterie, ale žádný signál, přitom telefon má signál plný a navíc se mi do auta lze dovolat, i z něj můžu volat. Jakmile volám já, signál se zobrazí dle skutečnosti, po ukončení hovoru se po pár vteřinách vrátí opět ikona škrtnutého signálu...napadá vás čím to je? Už jsem telefon dokonce i odpojoval a připojoval znovu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

já mám úplně stejný problém. Sice mám bezdrátové dobíjení, ale to na to nemá vliv. Na funkci telefonu to taky vliv nemá, pouze se nezobrazuje stav signálu, resp. je tam místo čárek intenzity signálu křížek.

 

Co jsem vyporozoval, tak tento problém začal při aktualizaci na Android12 (mám Samsung Galaxy S20+).  Proto si myslím, že to bude nějaké zabezpečení v mobilu, které neumožnuje předat tyto informace přes BT autu. Ovšem nenašel jsem žádné nastavení...

 

Mám Amundsen, OIII fl r.v. 12/2017.

 

Třeba budeme mít štěstí a někdo nám poradí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mých skromných zkušeností umí infotaiment auta načíst sílu signálu jen u GSM. Osobně mi to nijak nevadí. Je to bezvýznamná kosmetická záležitost. Pokud je někdo neurotik takového kalibru že mu to vadí, ať si na telefonu vypne data, zakáže 3G, 4G a VoLTE a mohlo by mu to sílu signálu na infotainmentu ukazovat. Ale ověřené, jestli to tak bude nemám. Jak, říkám, je mi to fuk. Hlavně že handsfree jinak funguje na jedničku :-). 

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
před 6 hodinami, marhor napsal:

Zkušenost: pokud mám telefon, který umí jen 4G, infotainment ukazuje sílu signálu. Pokud vezmu telefon, který umí i 5G, je v infotainmentu červený křížek. V zemích, kde 5G nebylo, ukazoval i u tohoto mobilu infotainment sílu signálu.

Kosmetická závada.

 

Mám to obdobně - sice SIII MR2021 s Amundsenem, ale chová se mi to stejně. Zaregistroval jsem to teda až po koupi nového mobilu. Předtím jsem měl Samsung Galaxy S7 (který uměl "pouze" 4G) a vše se zobrazovalo normálně a na jaře jsem si pořídil Galaxy S22 (který 5G umí) a pokud jsem v dosahu 5G sítě, na infotainmentu svítí křížek, i když přijímat hovory a telefonovat přes BT můžu normálně. Beru to taky jako "kosmetiku" a od doby, kdy jsem zjistil, že kromě zobrazení signálu vše funguje tak jak má, nic neřeším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...