Přejít na obsah

Nafta kolem vstřiků


jurys

Doporučené příspěvky

  • Pawouk změnil název na Nafta kolem vstřiků

Já jsem měl tento problém pouze u jednoho vstřiku (když jsem auto totiž kupoval, tak byl očištěn i motorový prostor, nikde nebylo nic vidět. Po ujetí cca 500 km byla okolo jednoho vstřiku najednou "louže". Zjistil jsem, že byl špatně namontovaný ten vrchní pogumovaný kroužek, který je vidět zvrchu (omlouvám se, odborný název neznám). Takže jsme při té příležitosti všechny čtyři vstřiky vyndali a zkontrolovali. Samozřejmě jsme měnili ty měděné kroužky a gumový kroužek, co je na vstřiku. Měnily se samozřejmě i šrouby, který je mezi dvojicí vstřiků. Od té doby vše bez problému.

Výměnu jsem neprováděl já osobně, neznám odborné názvy těch jednotlivých částí, tak se omlouvám :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus to nejdříve očistit a později zase zkontrolovat, jestli to  rosí, mám dojem , že u těchto motorizací rády praskaly naftové přívodní hadice, může to být třeba od toho,že předchozímu majiteli, praskla a nadělala paseku, než hned měnit těsnící prvky. 

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...