Přejít na obsah

sedačky špatně topí


fandaklara

Doporučené příspěvky

S Laurou by mne brzy piclo. poslední klinec do její rakvy elektronické rakvy bylo když jsem jí poděkoval že mne zbytečně neotravuje a ona na to řekla, že rozumí a spustila chlazení u spolujezdce. Díky, nechci.

Připadá mi, že první měsíc fungovala jakž-takž teď je to katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 21. 11. 2022 na 0:22, LadesN napsal:

Přišla zima a možnost otestovat sedačky/volant… látkové style a netopí to teda oproti O3 vůbec (tam mi na trojku hořela prdel) tady ani po 40km nic co bych nevydržel dalších 40km…

volant (kožený sportovní) asi po 5min byl prohřátý ale víc hřeje na hodní straně kde není perforovaná kůže

tak za mě je to právě super, že hřeje nahoře více, než dole

Ruce zvednuté nahoru se více odkrvují a větší teplo vítám, než když jsou jen ležérně opřené ve spodní části volantu a ten dole hřeje o něco méně.

Je mi naprosto jasné, že to nebyl konstrukční záměr, ale za mě fajn.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz na výhřev volantu. Při každém stisknutí tlačítka výhřevu na volantu se mi zobrazí panel klimatizace na infotainmentu. Je to dost otravné to pokaždé shodit zpět na původní obrazovku. Toto se mi začalo dít s aktualizací z verze 1668 na 1806 loni v září. Současně taky přestalo fungovat automatické spuštění výhřevu sedaček. Nefunguje to prostě na žádný stupeň. Doufal jsem v opravu při nové verzi 1896,bohužel vše při starém. Má taky někdo podobný problém a pomohla aktualizace?

 

Jinak mám sedačky v polokůži a výhřev i teď v hlubokých mrazech dostatečně rychlý i intenzívní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pomohlo přehrání softwaru, prý jim (servisu) ze Škody poslali instrukce k opravě tohoto problému. Takže konečně max. spokojenost. 

 

Rychlost infotenmetu při verzi 1896 je až neuvěřitelná, odezva pomalu jak na Samsungu S22 Ultra 😁 Laura umí konečně jednoduše navigovat zadáním jednoho příkazu celé adresy, vytáčet kontakty apod., za mě pecka 👍

Editováno: , autor: ladik1983
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte prisli ste tady nekdo z vas osvedceny postup, aby si to pamatovalo ze chci mit zapnuty volant a sedacky na max? Mel sem to tak nastavene a jednoho dne se zapl jen volant a sedacka ne🤷🏻‍♂️

Zkousel sem vymazat hlavniho uzivatele, vratit prava a nic...

Rucne zapnout jdou a pak hrejou o to mi nejde, spis me toci proc se to nesepne kdyz to mam zaskrtke🤷🏻‍♂️

SW 1896, H56

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem s tím a ještě s volantem v servisu viz výše. Přehráli mi software z 1806 na 1896. Auto mi předali s tím, že vše v poho a vyřešené a po ujetí pár metrů jsem zjistil, že není vůbec nic opraveno. Tak jsem jim to tam nechal podruhý. Opravili ten problém s vyhrevem volantu s tím, že dali dotaz na Škodovku jak vyřešit. Ovšem sedačky se stále automaticky nespustí. Nemám už náladu tohle zas řešit, a protože mě to nějak extra netrápí (ten volant byl horší), prdim na to. Každopádně bych to dal do servisu s tím ať se poradí přímo ve Skodovce jak problém aktualizací řešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mňa toto funguje naozaj dobre - od času, čo mi tu kolegovia poradili, kde to nastaviť.

volant aj sedačky zapínajú spoľahlivo na prednastavený stupeň pre upgradami aj teraz po "veľkom" on-line upgrade.

Len musí byť už dosť teplo v aute aby sa sedačky nezapli napríklad po dvoch hodinách jazdy na čerpačke. Po naštartovaní znova zapnú tak ako bolo prednastavené a už by nemuseli.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...