Přejít na obsah

Svítí kontrolka motoru


Bubaq

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

vím, že jakákoliv diagnostika na dálku je víc než nejistá, ale přecejen se zeptám, jestli nemá někdo podobnou zkušenost. 

Včera se mi při pohodové ustálené jízdě po dálnici zničeho nic rozsvítil vrtulník. Infotainment v sekci Stav vozidla nehlásí žádné chyby. Auto resp. motor se chová normálně, bez změny zvuku, poklesu výkonu nebo čehokoliv jiného. Všechny provozní kapaliny jsou ok jak množstvím tak stářím. Před pár tis. km auto bylo na větším pravidelném servise (olej, filtry, brzdová kapalina...). Dnes ráno ikonka svítila hned od nastartování a svítí stále. Ročník 2019, nájezd 172 tis. km.

 

Neměl někdo podobnou zkušenost? Lze alespoň nahrubo tipovat, co by to mohlo být? 

 

Sešlo se to samozřejmě úplně blbě, jsem do zítra na cestách a v neděli odjíždím s plným autem na týden do Alp, takže na servis před ~1500 km cestou s plným těžkým autem čas nebude.

 

Děkuji za případné tipy a komentáře.

20220224_100033.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Svítí kontrolka motoru
  • o 2 týdny později...

Ahoj, dnes se mi stalo to samé. Chybové kódy P23ac a P23b5. Chyby jsem smazal a po 60. Km se to stalo opět. Opět jsem chyby smazal a uvidím co bude dál. Ješté jsem vlezl pod auto a zkontroloval jsem svazky k čidlu NOX v prostředku pod autem, jestli je neochutnaly kuny. Kabeláž vizuálně netknutá. 

U Tebe něco nového? Dík. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...