Přejít na obsah

Co ten benál a nafta?


keras

Doporučené příspěvky

V 6. 3. 2022 na 20:26, 15degren napsal:

38 hrubého ? Většina chlapů od rodin pod 50 čistého nejde a jestli ano tak nevím proč za méně ani nemá smysl vstát z postele.

Mzda na papíře je jedna věc v ČR je pořád velká část příjmů na černo.

 

Se podívej co stojí nemovitosti.

On ani provoz toho auta... phm do teď tvořili sotva třetinu nákladů, při 100 kč na litr to bude polovina nákladů. Cena potravin všeho.

Podle mě nejde uživit 4 člennou rodinu s nižším platem než 50K čistého, jedině že bys nemusel řešit bydlení tj. zdědil nebo nějakým způsobem bezplatně získal, to pak můžeš ponížit tu laťku na 25-30K čistého.

 

 reagoval jsem na starý příspěvek, kašlu a to.....

jinak ve středu stál benzin na čerpačce Benz Rataje nad sázavou, tuším že 38,90,- ???

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli jednomu tankování hledat tankautomat nebudu a u regionálních prodejců pohonných hmot jsem nakupoval naposledy v Polsku zhruba někdy koncem 90 let...

Ostatně nevím jak jinak bych jejich nižších cen dosáhnul. Maďarsky umím jen pár, ale opravdu jen pár slov... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dneska jsme se s jedním člověkem (ne JPP) bavili, že ČEPRO má nařizovat/vyhrožovat, aby benzínky NEprodávaly pod určitou cenou, jinak jim nedodají ani kapku. Benzínky a ČEPRO tak mají mít fakt mega marže a reálně si mnou ruce. Údajně ČEPRO má stále nakupovat za smluvní ceny na trhu a to stejné benzínky. Jen si mastí kapsy. Nebudu říkat, odkud to mám. Ale je to v rámci benzínek info. Samozřejmě to není černé na bílém a pokud se to někam dostane, ČEPRO to dementuje. Ale pokud to tak je, děkujeme.... Využívají situace bezvadně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...