Přejít na obsah

Co ten benál a nafta?


keras

Doporučené příspěvky

před 33 minutami, 15degren napsal:

Chvilková slabost trhu, do vánoc tu máme 100 kč za litr.

Do kterých?

 

Každopádně jen tak dal @15degen 😉 jednou ti to určitě vyjde. Co na tom, ze to bude asi tak 173. termín který tady furt dokola předpovídáš. 
 

Že si nedáš už pokoj…

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, stanmar napsal:

Tebe snad mrzí, že se ti ta cena 100 Kč za litr pořád ne a ne splnit... 

 

 

Je to můj vlhký sen, věřím že 100 KČ/l by už donutilo aspoň 2/3 populace přestat zbytečně trajdat tam a zpět a konečně by zase byly silnice jen pro mě, jako tomu bylo v devadesátkách.

A tak nezbývá než doufat.

Ostatně by mi nevadilo ani 200 kč/l

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, 15degren napsal:

 

Je to můj vlhký sen, věřím že 100 KČ/l by už donutilo aspoň 2/3 populace přestat zbytečně trajdat tam a zpět a konečně by zase byly silnice jen pro mě, jako tomu bylo v devadesátkách.

A tak nezbývá než doufat.

Ostatně by mi nevadilo ani 200 kč/l

Jak tak čtu tvoje příspěvky v tomto vláknu, začínám si víc a víc myslet, ze ti v nicku přebývá písmenko “r”. Tohle už by se totiž dalo diagnostikovat u lékaře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, jarv napsal:

A co Vám brání na ČS zaplatit těch 100 či 200 Kč/L, jak o nich mluvíte. Věřte, že při odchodu od pokladny budete středem pozornosti a již Vás budou vyhlížet.

 

Zjevně disponujete speciálním levem geniality, neboť nedokáži pochopit jak mnou zaplacené dýško pro benzínku, sníží provoz na silnicích, ale určitě mi to vysvětlíte, když máte potřebu komentovat příspěvky, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, 15degren napsal:

O inteligenci tu vypovídá i neschopnost rozeznat ironii.

Ona by tě ta ironie rychle přešla pokud by se takto zvedla cena paliv- až by se to propsalo do ostatních položek, počínaje jakoukoliv veřejnou a nákladní dopravou a ve výsledku i v ceně zboží.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha propsalo jak ? Myslíš to jak vše zase zdražilo i přes to že PHM jsou skoro na úrovni před válkou ? Nenech se vysmát.

Dokud budou lidé ochotní to zdražování platit, tak se zdražovat bude. To že rostou nyní ceny všeho možného, není vůbec způsobené energetickou krizí, ani drahým PHM, nebo drahou pšenicí.

Aktuální služby a ceny všech komodit víceméně pořád reflektují cenu vstupního materiálu z loňského roku a phm byla vlastně jen o čtvrtinu dražší po cca 3-4 měsíců ? A v jaké době ?

To to co se děje s cenami u nás reflektuje jen to kolik nekrytých papírků naše vláda za dob Babiše vytiskla a vyházela do luftu. Proto jsem už tak skeptický a ironický k těm to tématům.

Aktuální inflace je mnohem vyšší než co by způsobilo zvednutí cen PHM, které jsme viděli za poslední půl rok.

Je čas si přiznat, že žít čistě ze zisku akcí a nájmů dlouhodobě není udržitelné, kdo by potom reálně tvořil hodnoty ? Když k tomu přičteme děti a důchodce, tak v tom to státě pracuje reálně sotva 20 % populace, no to fakt dobře dopadnout chtě nechtě nemůže. Jsem realista.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.garaz.cz/clanek/blog-benzin-i-nafta-zlevnuji-ale-ceny-uz-moc-neklesnou-na-situaci-vydela-stat-ktery-zapomina-na-ridice-21008748#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...