Přejít na obsah

Co ten benál a nafta?


keras

Doporučené příspěvky

@Kubo22 bez problemov plna, ziadne obmedzenie. A prazdna benzinka, kedze som nebral 1. benzinku MOL, kde auta stali pri kazdom stojane v rade po 5ich za sebou. Shelka o 1km dalej, cena 1,31 za liter a obsluha unudena bez zakaznikov. Cca 25 eur na nadrz, cena cesty cca 8 eur. Ale sme to dali ako vylet pre rodinu aj do prirody. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 4. 2022 na 23:56, Kubo22 napsal:

Kolegovci chodia do HU od Kosic, a vraj je pre cudzincov obmedzenie na 20 l na jedno tankovanie.

omezení 20l platí pouze pro tankování do kanystrů, bral jsem včera plnou v maďarském Szentgotthardu na MOLce, skoro 35l a na stojanu měli nalepený informační letáček němčině a angličtině, kde bylo upozornění, že tankování je umožněno pouze do standardních kanystrů a jen do množství 20l/den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA to tam ani necitam. Kanister nenosim, no natankujem a keby ma problem neriesim, uz je to v nadrzi :D

Inak sranda je, z evsetci okupuju 1. pumpu za hranicou. Pritom v meste dosahu 1-2km su dalsie 2-3 pumpy. Napr. v Mosonyi stala vzdy fronta bulharskych a rumunskych kamionov a osobaky vobec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, virtual napsal:

V Polsku prý bylo omezení 50 l na jedno čerpání (sousedovi prý vypnula pistole při 50 l, já tolik do OIII ani nenatočím) a 20 l je snad omezení na převoz (mimo nádrž) mezi státy, jeden čas stávali na hranici i celníci...

No, teď už to asi neplatí, nebo aspoň ne všude. Byl jsem v pátek na Orlenu, a přede mnou týpek ve Fabii 1.4 MPi bral plnou a ještě to navalil v kufru na třech 20L katastrů v kufru a mohl si natankovat kolik chtěl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TOMUS shell nemá vyššie ceny v HU. Oni majú strop a cena je 479,9-480Ft na každej benzinke. Len lenivosť ľudí ísť na ďalšiu benzinku, ktorá je viac v meste. Ako keby je premávka v meste ako cez týždeň chápem. Ale Gyor je o víkende prázdny a 3min jazdy naviac ušetria aj 15min čakania v rade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, hardhouse.trip napsal:

No, teď už to asi neplatí, nebo aspoň ne všude. Byl jsem v pátek na Orlenu, a přede mnou týpek ve Fabii 1.4 MPi bral plnou a ještě to navalil v kufru na třech 20L katastrů v kufru a mohl si natankovat kolik chtěl. 

To je možný, byl jsem tam naposled ještě s lyžema, když byl benzín u Shellu za 6,2 zl (teď už tu vidím vyšší ceny). Nicméně v Náchodě na hranici stáli celníci a stavěli auta se "sedlým" zadkem a koukali do kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Madari odsuhlasili strop do jula. Takze dalsie 2 mesiace cena nemenna, plus dake zakladne potraviny maju stropovane.

Rajka vraj masaker ľudí. Tak v sobotu, či nedeľu ak to klapne, zase navsteva Gyoru, pplus deti si mozu vychutnat kontaktnu zoo. Ako zacal covid sme tam neboli uz tusim 2roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...