Přejít na obsah

Co ten benál a nafta?


keras

Doporučené příspěvky

před 25 minutami, Jan R. napsal:

V červnu ..... po 29 kačkách.

Většina maďarských čerpacích stanic už v té době prodávala cizincům za ceny velmi blízké těm našim....Takže N 95 okolo 48,- Kč za litr.

To že jsi byl nakupovat někde přes tankautomat je sice zajímavé, ale nemá to tak velkou vypovídací hodnotu, krom toho, že si pokřivili trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Není divu že je chtějí likvidovat, co si budeme, během krize, kdy se čerpačky vezli na nejistotě a zvedali si marže i několikrát denně, jim do toho tank ONO hodně slušně házelo vidle.

Nebít tank ono tak věřím že i dnes je cena benzínu kolem 40 kč a ne v průměru 37 kč.

 

Nicméně já nezapomínám a netankuji už nikde jinde než v tank ono, všechny bodové karty jsem naházel do koše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Lotos zůstal podělený. Trochu čerpaček kupil orlen a trochu kupil mad'arsky mol. Bylo to udělane proto aby nebyl monopol a byla zdrava konkurence. Doufam že to rozumite chlapci 🙂

Jejich aplikace jmenuji se lotos navigator ale vyrobce je mol polska. Ona funguji. Sam to vyzkoušel jsem 2x 🙂

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...