Přejít na obsah

PUR volant za multifunkcny


garricic

Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých, prezeral som forum ale nikto som to nenašiel. Vlastním scalu 9/2020 žial s PUR volantom (bral som skladovku) vo výbave Active Plus. Moja otázka je, či po kúpe volantu multifunkčného (Kulatý volant – černá nit | ŠKODA PARTS (skoda-parts.cz) )  musím meniť aj podvolantovú jednotku alebo to funguje ako plug and play? Môj volant už je dvojramenný avšak mi chýba ovládanie na volante.

 

Ďakujem 

274871625_334432588626817_4739005127330284215_n.jpg

Editováno: , autor: garricic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče kroužku netuším (ale přikláněl bych se k možnosti, že ne když už stejně museli tahat pásek pro klakson a airbag, na druhou stranu je to Škoda a halíře přece dělaj talíře), minimálně budeš potřebovat airbag co má kabeláž pro multifunkci. Když jsem měnil za komplet nový volant na svoji Fabii tak jsem se na tom vytrestal, koupil jsem levnější airbag a ten kabeláž neměl, naštěstí to šlo předělat ze starého airbagu.

Na obrázku je starý nalevo a nový napravo, ten bílý svazek tj. fialovo bílá, černá a hnědá žíla jsou pro multifunkci napravo chybí...
 

 

IMG_20211212_143841.thumb.jpg.f42c4d5ae255e3e88ce6cfa967b310e9.jpg

 

další věc pravděpodobně ti budou chybět žíly z volantového kroužku do gatewaye + samozřejmě budeš potřebovat kódování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...