Přejít na obsah

Ceny


martind_

Doporučené příspěvky

Ahoj,

přemýšlím, že si koupím S3 po FL 206 kw v LK, hledám něco max do starého, nicméně nový Superb už stojí 1,5 - 1,6 mio, ten který se mi líbí tak 1,2 - 1,3 ..říkám si, že už to nemá daleko k BMW 3 možná i 4 ..a jsme úplně jinde. 

 

Namátkou jsem se dnes díval a S3 2018 Sportline 172 tisíc najeto 690 tisíc, zdá se mi to nebo se trh zbláznil? Čekací doby, ceny, vše se neuvěřitelně urvalo. Jak to vidíte Vy? budete dál jezdit ve Škodovkách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zas taka akademicka debata.

 

S3 za 1,5-1,6M je 206kW vo vybave L&K s tym, ze tam dokonfigurujes komplet cele prislusenstvo, ktore Skoda umoznuje.

 

BMW 3 je za tu cenu s podobnym motorom v zakladnej vybave. Ked to dokonfigurujes do vybavy toho S3, si hned na 2,2-2,3M.

 

Jo, Skodovku budem kupovat aj nadalej - nic ine neostava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera som si skladal A5 ku s 2.0 TSI výsledná cena 94 tisíc eur. Tak som sa usmial a zavrel konfigurátor :D. Takže mám podobný názor ako kolega nadomnou. 

Dodám len, že čo sledujem trh s jazdenkami tak momentálne Sup dobehol cenami Arteon. Takže ak chceš trošku viac muziky za tie isté peniaze odporúčam sa kuknúť po Arteone. 

Editováno: , autor: Romiiken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Nějak jsem zabrouzdal do tohodle staršího téma. Na Arteony (a obecně veškerý koncern z bezrámovým oknem) pozor. Na dílně jsme onehdá měli tříleté auto, najeto necelý kilo a už bylo stářím sešlé těsnění kolem okna. Za jízdy fouká dovnitř a při mytí vapkou to prochcává. U auta za takové peníze to beru jako fatální selhání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...