Přejít na obsah

Light Assist


Jindřich Knoulich

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, zuzina80 napsal:

U nás ty pakety jsou asi jiné viz foto. Light a rain asistent je u nás v základu v ambition výbavě. Ale pozor ligt asistent neznamená automatická dálkový světla to je pouze to, že se ti automaticky přepínají denní a tlumená světla toť vše. Asistent dálkových světel je prostě samostatný příplatek.

Screenshot_20220318-180115.png

Screenshot_20220318-180022.png

Muj navod k obsluze tedy rika uplne neco jineho a zcela jasne. Automaticke preminani potkavacich svetel a denniho sviceni dela rezim Auto na tlacitku ovladani svetel vlevo pod volantem.CA115BB2-AA18-40B2-9901-6E0AE325BD9E.thumb.png.ebd02da55f5e92b6b9bd011d80b3ecbc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, zuzina80 napsal:

Nechci se hádat ale podle mě je light a rain asistent toto viz obr. Přepínání dálkových svetel je auto light asistent. A ten prostě není ve výbavě ambition ani plus a je za příplatek 4 tis. alespoň u nás v Čr.

Screenshot_20220318-223959.png

No vypada to tak, a v navodu pisi hovadiny. Jen skoda, ze to uz nejde doobjednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A podal jsi v servise reklamaci, nebo ses jen ptal? Většinou se jim jen nechce, pokud je to v rádiu, tak buď je chybně nakódováno zobrazeni, nebo to nefunguje. Light Assist v menu infotaimentu znamená FLA (asistent dálkových světel), předpokládám že podmínky funkce splnění máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Jindřich Knoulich napsal:

No vypada to tak, a v navodu pisi hovadiny. Jen skoda, ze to uz nejde doobjednat.

Napadá mě prohlédnout v tvojí webové (né v té mobilní ) aplikaci  CONNECT (obchod)-(https://shop.skoda-connect.com) zda tam někde nemáš schovanou nabídku na dokoupení, já mám výbavu active a dokoupil jsem si tam Light Assist za 5299kč ! což ani nikde v konfigurátoru není-pouze od ambition za 4tis. při objednání nového auta. Položka Light Assist-byla do té doby neaktivní-šedivá, na druhou stranu mám aktivní položku komfortní blikání a taky mi nefunguje-ikdyž jí zakliknu v infot....

Editováno: , autor: Přemysl11
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Přemysl11 napsal:

Napadá mě prohlédnout v tvojí webové (né v té mobilní ) aplikaci  CONNECT (obchod)-(https://shop.skoda-connect.com) zda tam někde nemáš schovanou nabídku na dokoupení, já mám výbavu active a dokoupil jsem si tam Light Assist za 5299kč ! což ani nikde v konfigurátoru není-pouze od ambition za 4tis. při objednání nového auta. Položka Light Assist-byla do té doby neaktivní-šedivá, na druhou stranu mám aktivní položku komfortní blikání a taky mi nefunguje-ikdyž jí zakliknu v infot....

Prave ze mi to v connectu moznost dokoupeni nenabizi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...