Přejít na obsah

Tlačítka vypnutí ESP(ASR) a Nastavení tlaku pneu


Pavel M

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

už se někomu podařilo dodělat tlačítko vypínání ASR u auta s infotaimentem? Verze bez infotaimentu ho mají na prostředním tlačítku pod levým výdechem klimatizace. Popřípadě dalo by se pro tuto funkci nakódovat jiné tlačítko (třeba u mě nefunkční tlačítko hlasového ovládání na volantu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

trošku neskoro, ale keď tu taká téma je :) 

doplnenie tlačidla je možné. nutné natiahnúť káble, vymeniť lištu tlačidiel. nič sa nekóduje, fungujú oba spôsoby vypínania/zapínania. viac mám v téme

 

 

 

kompletný návod bude čoskoro. chýba mi tam video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

skusal to niekto montovat na automaticku prevodovku? na stranke v komentaroch sa moi objavil prvy komentar o nefunkcnosti. ja som to skusal marne rozbehat v stvrtok na R5 edicii s automatom. kable v poriadku, pozicie pinov tiez, piny v konektore jednotky ABS dokonca aj menene a bez uspechu. tlaky v pneu funkcne spolahlivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na stranke aj co som riesil v stvrtok, obe auta su DSG prevodovky. len nechapem, co ma motor/prevodovka spolocne s ABS jednotkou. pozeral som schemy, ziadny rozdiel nie je. skusali sme to aj pri nastartovanom aute a pake v polohe P aj N, nefungovalo vobec. tlaky uklada

Rapid schemy od 2015 a nasledne aj od 2018 pouzivaju na ABS jednotke pre ASR pin 2, pre tlaky pneu pin 7. cize uplne ine zapojenie...O3 zase piny 3 alebo 4, ale tam by som pochopil ak by bola ina ABS jednotka. este musim porovnat vyrobne cisla ABS jednotiek. stvrtkove auto je 2018, v komentaroch spomina 2016

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemají obě auta ACC? S ACC se pojí u Fabie jiná jednotka ABS (a možná s jiným zapojením), bohužel číslo jednotky z hlavy nevím a tady nejde nějak vyhledávat rozumně...

EDIT, tak asi:
6C0614517T
6C0907379T

do 11/2016
6C0614517Q
6C0907379Q

by měli být s ACC.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, u mé Fabie III nemám tlačítko pro vypnutí ASR, ani tlačítko pro nastavení tlaku pneu.

Musím to dělat přes autoradio Swing, což mi přijde nešikovné.

Lze tyto tlačítka dodělat a případně jak? (některé Fabie je mají, asi ty, co mají obyčejné autoradio)

 

 

150317-IMG_1323-800.jpg

6046016c55526.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.
Mám taký problémik.
Menil som na F3 infoteiment BOLERO za AMUNDSEN..Lenže darcovské auto bol SUPERB, ktorý mal kopu funkcíí,čo FABIA nikdy nemala. 
Vela sa mi podarilo vypnúť cez VCDSko.. Zasekol som sa ale na TPMSku. Pôvodné auto malo priame meranie tlaku moja FABIA má iba nepriamy systém.
Tým pádom nemám v menu CAR možnosť  "SET" a neviem to resetnúť po výmene pneumatík. Vedel by mi niekto pomôcť s kodovaním 5F jednotky alebo poradiť ako to resetovať priamo cez VCDS ?
Ďakujem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...