Přejít na obsah

Tyčky stabilizátora


dfga

Doporučené příspěvky

Ahojte. 

Ako je na tom platforma S3/B8? 

Menili ste už tyčky stabilizátora? 

Mám čerstvo po premazani silentblokov vpredu ale aj tak registrujem, že pri pomalej jazde 10-20 km/h niečo buchne pri veľkej nerovnosti resp. zavrzga, ako keby sa niečo pohlo, mechanik hneď vravel ze meniť tyčky ale na zdvihaku sú ok ako nove,  nevidím ale nikde písané aby to bol problém na s3 platforme. 

Kolega ma B8 a vraví ze ma 300 tis povodne. 

Vdaka za info. 

Editováno: , autor: dfga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to vrzga hlavne pri malych rychlostiach pri prejdeni nerovnosti ako napr retarder alebo jemne zvlnena vozovka. V stredu rano mam servis a okrem oleja v dsg sa ide opravit aj toto. Uprimne ti poviem, po vsetkom co som si tu precital, je tu sanca 50:50 ...

Napisem ti potom vsetko co sa menilo a hlavne pocity z jazdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sa mi zda, ze uz som niekde na fore pisal davnejsie, ze som mal ist na "premazanie", no nakoniec som chcel riesit viac veci naraz a vsade mi povedali, ze premazanie bude fungovat len chvilu. Cize vymena + premazanie by mala "fungovat" min pol roka/ rok, aspon tak to chapem. Premazanie v niekt pripadoch vyzdrzi mesiac, v niekt jednu sezonu, cize nikomu rovnako... Ale dam vediet potom svoje pocity, sam neviem co cakat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty vo..e.Mayle HD-nejlepší co je na trhu,dávám pokud někdo zaplatí jen tyhle,protože opravdu vydrží.Mayle má spoustu věcí označené jako HD a opravdu to HD je.Například v pátek jsem měnil pánovi silenbloky ramen,dal jsem HD.Oproti originálům nemají 2 díry+ řezy podél ale jen ty díry a vydrží 2x více než originály.

Jinak na obrázku jsou plné ceny na zákazníka.Nákupní jsem vymazal.

Myle.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vravelo veľa ľudí, že nič nevydrží toľko ako originál. 

Ale keď vravíš môžem skúsiť to meyle. 

Máš číslo dielu na tie meyle silentbloky? 

Plus porad kde to kúpiť, u nás ide väčšina dielov z Poľska, dá sa kúpiť dovoz Nemecko? 

Editováno: , autor: dfga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My bereme díly ze Stahlgrubru,-Dnes myslím SAG automotiv,bohužel se nestarám o jiné.

Ty silenbloky jsem dával na Caddy,SIII má jiné,zrovna ty HD nejsou,sháněl jsem je pro sebe a nesehnal,ale objednal jsem si plné silenbloky z jiného auta,tak uvidím,jestli a kdy dorazí a jestli budou sedět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to dělaly (na Fábii) silentbloky na stabilizátoru. https://peha-autodily.cz/drzak-pricny-stabilizator-meyle-1004110051 Mazaní z venku nepomáhalo, pomohlo až rozebrání a namazání celé díry silentbloků vazelínou. I když jsem to dost intenzivně mazal zvenku, tak po rozebrání byla díra uplně suchá. Od té doby (1 rok) klid. 

 

A tyčky jsem kdysi použil ty nejlacinější, které byly k sehnání. Potřeboval jsem v první řadě zjistit zdroj klepání. Klepání zmizelo a najezdil jsem s nimi už desítky tisíc km. ;-)

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v silentbloku ramena veľkom. 

Dnes bolo ráno 8 stupňov a cez deň 16, nic nebolo počuť celý deň. 

Takže snáď bude do jesene pokoj. 

Tak budem musieť vymeniť komplet silentbloky na ramene a musí ísť dole napravnica kvôli DSG, všetky skrutky a dáme aj nové tyčky. 

Vdaka za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes mi menili silentbloky (LEMFÖRDER) na ramenach prednej napravy, ale kedze je dnes slnecno 20 stupnov tak to bolo tiche tak ci tak.

Ale v starych bola uz guma natrhnuta, takze uz neplnili taku funkciu ako predtym a bolo to treba vymenit. Nove sa natreli aj lithiovou pastou, co sa tu tiez casto spominalo na fore.

Posledny krok bolo este ist na geometriu.

No trochu sa mi zdalo (cesta asi 7km) ze to auto az tak neplavalo po ceste, ale uvidim casom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...