Přejít na obsah

Tyčky stabilizátora


dfga

Doporučené příspěvky

Skrutky ostali povodne, tie sa neobjednavali. Ja mam tiez DSG, no mozno tym, ze daval dole len ramena, tak nemusel davat dole aj napravnicu (nebol som pri nom a nie som ani expert v tejto oblasti). A utiahnut sa mi zda, ze az ked je auto na zemi, lebo utiahnut to na moment ked nie je naprava zatazena isto nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ľavej strane nevyberies rameno lebo zavadzia prevodovka. 

Musí spustiť napravnicu. 

Myslel som, že skrutky sú jednorazové ale viac ludi už písalo, že to meniť netreba. 

Len ma zaujíma ak majú hever ako to dotiahnu na zemi? 

Editováno: , autor: dfga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mam DSG, tak preto mi je to divne, Hold, nie som tak technicky znaly v autach, tak ma mrzi, ze neviem viac pomoct. Ale aby som to zhrnul, u mna menene len silentbloky a aj premazane tycky stabilizatora litiovou pastou. Pri prechode retarderov citim, ze je auto jemne tuhsie a nie je az taka makke ako bolo predtym. Ziadny zvuk to uz nevydava a to som si prve dni vypinal hudbu pri nerovnostiach, aby som to otestoval + vcera ked bolo okolo nuly. Zatial je to tak, ako to ma na take auto byt. Drzim palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...