Jump to content

Problém se systémem CANTON


Recommended Posts

Ahoj lidi,

 

mám poslední dobou problém s Cantonem. Jedná se o Octavii 3 2013 s navigací Columbus. Hudbu přehrávám přes bluetooth a u některých písniček mi chrčí snad všechny reproduktory nezávisle na hlasitosti. Zkoušel jsem balance a fader, ale ať dám bod kamkoliv, tak tam chrčí. Zkoušel jsem nastavovat různě basy, středy i výšky, restartovat Columbus, ale bez výsledku. Kde hledat problém? Může mi mobil nebo chytré hodinky rušit signál k reproduktorům? Někde chyba v kabeláži? Výměnou reproduktorů si nepomůžu, protože mi přijde divné že problém se jeví všude.

 

Děkuji za případné odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

Zkusil bych poprosit někoho z okolí, aby to napíchnul na diagnostiku, jestli nebude něco napsané v ní. Každopádně pokud to dělá takhle plošně, tak bych odhadoval, že to bude problém se zesilovačem (pod sedačkou řidiče)

Edited by Krosta
Link to comment
Share on other sites

Tak začni tím, že zkusíš jiný zdroj hudby než BT - rádio, SD kartu. Pokud to přestane dělat, víš, že problém není v Cantonu. Pokud nepřestane, pak je to problém Cantonu. Pomohla by nahrávka toho chrčení.

Odpálené repráky to podle mě být nemůžou, protože předpokládám, že i Canton má to debilní eurohujerské omezení max hlasitosti, které nedovolí jít na limit reproduktorů. Zesilovače většinou přestanou hrát úplně, pokud je v nich něco špatně.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...