Přejít na obsah

Nízky výkon


Mysterion

Doporučené příspěvky

Ahojte

 

Potreboval by som poradiť. Mam Fabiu 2, 1.2 51kw 2010.

Auto má nízky výkon (Porovnával som to so 40kw Fabiou a sa mi zdá že tá ťahá lepšie alebo rovnako).

 

Menil som vzduchový, olejový a palivový filter, olej, sviečky, čistila sa škrtiaca klapka a aj sa nastavila na základnú polohu, vymenili sa rozvody ktoré neboli skočené, merala sa kompresia (14,14 a 12 barov), podozrenie na poškodený katalizátor ale emisnu nameral na prvýkrát a že su vynikajuce hodnoty, potom som dal vymeniť výfuk od katalizátora po stred ( ta časť kde je pletenec a rezonátor) nakoľko bol trochu prasknuty. A to je tak všetko. Diagnostika nič neukazuje a palivo som skúsil tankovať aj prémiové, olej používam shell helix, vodu ani olej nežere. Spotreba okolo 6 litrov. Všetky diely sú menené podla VIN čísla (žiadna čína). Proste nic nezvyčajné.

 

Tak som zvedavý kto vyrieši túto záhadu. :) 

za každú odpoveď budem vďačný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že ked radím tak musim auto viac vytáčať. V porovnaní na jednotkovej fabii zaradím štvorku uz pri 50km/h bez problémov a tu musim az pri 65 a viac lebo potom motor trasie. Ale aj tak sa mi to nezda. Skor by som povedal ze nieco tomu bude. 

Ale ďakujem za radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...