Přejít na obsah

Demontáž madla a odjišťovacího knoflíku ruční brzdy


FMihi

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

Ahoj, potreboval bych radu ohledne rucni brzdy.Vcera mi pri zatazeni vyskocil chromovy knoflík s pružinkou.Uz to tam nejde vratit, nedrzi to tam.Obcas se to chytne,ale pak to zase vyskočí.Bez knofliku rucni brzda nedrzi zatazena,ale kdyz se mi povede ho tam nasadit tak rucka drzi.Jde to nejak opravit? dekuji předem za rady.

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, také se mi to stalo. Vyřešil jsem to tak že jsem tavnou pistolí nanesl lepidlo dovnitř tlačítka a nasadil do páky. Od té doby mi to drží.. :D trochu DIY ale funguje!! nezapomeňte tam dát pružinku :)

Editováno: , autor: MatesR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

@Pawouk nestihol podla planu zamknut jednu temu kde riesis ako demontovat madlo a zakladas dalsiu, pritom si mohol pokracovat v predoslej??? ved aj "kolik" je sucast madla rucnej!!!

 

 

 

a za ten cas co cakas na odpovede, uz si mohol mat davno prestudovane dielenske prirucky...

 

ak to tam nie je, zaplat si hodinu pristup na Erwin Skodovky a stiahni si aktualne pdf co potrebujes....alebo youtube a hladat. asi nie kazdy potrebuje denne davat dole madlo ci "kolik", preto nemas odpoved!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, wirer napsal:

@Pawouk nestihol podla planu zamknut jednu temu kde riesis ako demontovat madlo a zakladas dalsiu, pritom si mohol pokracovat v predoslej??? ved aj "kolik" je sucast madla rucnej!!!

 

 

 

a za ten cas co cakas na odpovede, uz si mohol mat davno prestudovane dielenske prirucky...

 

ak to tam nie je, zaplat si hodinu pristup na Erwin Skodovky a stiahni si aktualne pdf co potrebujes....alebo youtube a hladat. asi nie kazdy potrebuje denne davat dole madlo ci "kolik", preto nemas odpoved!!!

 

Hezké dobré ráno, bylo by dobré kdybys odpovídal k tématu. V návodu od Pawook je že se kolík má odvrtat. Já se ptal zda to jde bez odvrtání. Pochopils to?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Jo už jsem to našel - je tady níž ještě obdobné téma.

Jinak jsem se vrátil z auta a ono je to spartánsky stále použitelné. Upadl takový malý jazýček, který zajišťuje to tlačítko. Když potáhnu ten zbytek, tak se to zaaretuje a brzda drží, takže to nějak do nového roku budu muset zvládnout, třeba mě něco napadne, jak to provizorně opravit a pak to budu řešit dál.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Demontáž madla a odjišťovacího knoflíku ruční brzdy
  • o 4 týdny později...

Lehká sumarizace - vzhledem k tomu, že mi to tlačítko upadlo těsně před Vánocemi, tak jsem ho přilepil výše zmíněným Pattexem 100% gelem, který jsem měl doma a do dnešního dne to funguje zcela bez problémů - ta hlavní nosná část toho tlačítka mi zůstala, takže to přilepení bylo proveditelné (upadl jen ten malý jazýček, který sloužil jako západka pro to tlačítko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...