Přejít na obsah

Hlasitější zvuk motoru v zatáčkách


mbrazdil

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

mám cca. 14 dní novou fobii 4 v 70 kW motorizaci. Najeto zatím jen necelých 250 km. Všiml jsem si, že když jedu o zatáčky nebo po kruhovém objezdu, tak se jakoby zesílí zvuk motoru. Po srovnání volantu se hluk sníží do "normálu". Přijde mi, že to jakoby o něco dře nebo jak to popsat. Setkal jste se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozoruji tento zvuk u mojí Scaly 1,0 Evo 70kw taky. Jízda po kruhaci třeba. Ale ne úplně výrazně, běžný uživatel si ničeho nevšimne. Vypadá to, jak kdyby hnací řetězec měl najeto 500 tkm a vůle v ložiskách. Auto od nova a teď mám 10 tkm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to máš slabě jako já, tak bych nic neřešil, bude to vlastnost. Co se tam přesně děje netuším. 1,4 TDI mi po 400 tkm začala vydávat změny zvuku v zatáčkách a na horizontech. Tady je to od nova. Nové převodovky taky triskaji, je to vyrobené s většími vulemi mazané ridsim olejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...