Přejít na obsah

Odpojení mobilního telefonu od infotainmentu


Doporučené příspěvky

Dobrý den 

Chtěl bych se zeptat , jak se správně odpojuje mobil od infotainmentu. Pokud  připojím mobil kabelem a používám navigaci z mobilu na obrazovku info tak je všechno v pořádku. Jen bych potřeboval poradit jak správně odpojit mobil od info. Pokud vypnu auto a jen odpojím mobil z kabelu , tak se mi mobil vždycky po odpojení dost zpomaluje a skoro nereaguje , musím ho vždycky restartovat. Můžete někdo poradit jak se správně odpojuje mobil od infotainmentu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam je Dimensity 800U, je to nemilé, ale budeš muset doufat, že to výrobce opraví nějakou aktualizací, ale může to trvat měsíce. Já jsem podobný telefon raději prodal, od července to dnes ještě není vyřešeno a jistota je kupovat telefony jen se snapdragonem. Nebo můžeš nastavit v možnostech pro vývojáře, aby se nezhasínal displej a pak to neudělá, ale to je řešení k ničemu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...