Přejít na obsah

Základní zadní led světla


Vojta.MM

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Škodovka od letuška dává i u výbavy Style základní zadní světla. Top led zadní se nedají ano objednat. Nu a v těch základních jsou blinkry a couvacka klasické. Rád bych se zeptal, protože tam budu mít kameru.... má alespoň ty couvacky dvě? Nebo bude jen jedna jako na nové Fabii. A případně jestli máte někdo zkušenost s životností. Koneckonců, jak se s těmi pátým dveřmi boucha....

Děkuji, za případné informace a zkušenosti. Teď mám ještě Fabii 3. 5 let 153000 km a všechny žárovky jsou původní (tuk,tuk), ale nejsou ve dveřích se kterýma se boucha. Byť opatrně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Vojta.MM napsal:

Zdravím všechny. Škodovka od letuška dává i u výbavy Style základní zadní světla. Top led zadní se nedají ano objednat. Nu a v těch základních jsou blinkry a couvacka klasické. Rád bych se zeptal, protože tam budu mít kameru.... má alespoň ty couvacky dvě? Nebo bude jen jedna jako na nové Fabii. A případně jestli máte někdo zkušenost s životností. Koneckonců, jak se s těmi pátým dveřmi boucha....

Děkuji, za případné informace a zkušenosti. Teď mám ještě Fabii 3. 5 let 153000 km a všechny žárovky jsou původní (tuk,tuk), ale nejsou ve dveřích se kterýma se boucha. Byť opatrně...

JJ, Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru má pouze MONTE CARLO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

TOP LED zdá se už nedávají ani k Monte Carlu. Minulý týden jsem vytvářel objednávku a už je v konfigurátoru pouze "Zadní skupinové světlo LED, ukazatel směru animovaný, speciální design" (Moc nevím, co si pod tím představit.)

Pár měsíců zpět tam ještě TOP LED byly...

scala zadní LED.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2022 na 0:33, kozina2 napsal:

TOP LED zdá se už nedávají ani k Monte Carlu. Minulý týden jsem vytvářel objednávku a už je v konfigurátoru pouze "Zadní skupinové světlo LED, ukazatel směru animovaný, speciální design" (Moc nevím, co si pod tím představit.)

Pár měsíců zpět tam ještě TOP LED byly...

scala zadní LED.JPG

MC měla zatím Top LEDKY. A Style chodí podle všeho někdy s nimi a někdy se základními. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimli jste si, že obrys svetla u top led na kufru svítí o trochu menší intenzitou? Ne o moc, ale vidím to tak. Všiml jsem si toho teď jak jezdím za tmy, Scala i Kamiq. Respektive těch pár kusů co jsem potkal na dálnici. 

 

Výrobce obou částí je stejný? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...