Přejít na obsah

Kontrolka ESP se nahodile rozsvěcuje


Arnysek

Doporučené příspěvky

Zdravím, na Rapidovi 1,2 63kW se nám v poslední době stává, že se naprosto nahodile rozsvítí a pak už trvale, až do zhasnutí motoru, svítí kontrolka ESP. Po opětovném nastartování při další jízdě už nesvítí. Autem primárně jezdí manželka, takže jsem já nemohl vysledovat, při čem se to děje. Zažil jsem to jen několikrát a většinou to bylo tak, že např. při cestě do Brna se kontrolka nerozsvítila, ale při cestě zpět ano. Nicméně žena tvrdí, že se tak děje i při kratších cestách. Nevypozoroval jsem ani žádnou změnu v jízdních vlastnostech, jakmile se kontrolka rozsvítí. Zároveň se nám nyní stalo, že se nám na Velikonoční pondělí rozsvítila kontrolka motoru, která svítila pořád. Dnes jde auto na diagnostiku do autorizovaného servisu, ale svítí jen ta kontrolka motoru, takže tu předpokládám nějak pořeší, ale u ESP, pokud zrovna nesvítí, tak hádám, že nikoliv? Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...