Přejít na obsah

Infotaiment - náhrada z číny


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám Superb 3, L&K, tzn nejaká vyší verze infotaimentu, ale z roku 2016, aleco si budeme povídat na dnešní auta nic moc.

 

Zkoušel jste prosím někdo nějakou náhradu z číny, něco jako:

https://www.aliexpress.com/item/1005002241816093.html

 

V ideálním případě aby to umělo:

- komunikace a nastavování jako stávající infotaiment, plnně kompatibilní s autem

- se systémem Android, tzn bych čekal i Android auto v tomto zařízení bez nutnosti připojovat mobil

- využití GPS v autě pro aplikace

- SIM na internet s LTE pro data na Andriod + sdílení WIFI

- ještě ideálněji komunikaci se škoda connect a posílání co nejvíce dat o vozidle ne jen najete km a stav nádrže (a jen přes WIFI) jako stávající infotaiment

 

 

 

Editováno: , autor: marekzerzan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1-netušim jak tohle funguje 

2-android auto se dá udělat modulem bezdrátově za cca 1500 kč 

3- to asi těžko protože gps to bude vlastní tak i vlastní anténu jedině že by to bralo z toho 

4- to snad umí superb ne ? popřípadě aktitovovat wifi hotspot - pokud nemáš na sim tak to spojit mobilem a udělá si to vlastní síť 

5- skoda connect je uplně jiná třída stim neuděláš absolutně nic i kdyby ses na hlavu stavěl bohužel 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejnak se mi to zdá jako totalní blbost dávat činu… já jsem měl amundsen a udělal jsem upgrade na columbus 2.5 celosklo  plus virtuály. Spíš ta čína tak original jednotka s displejem. Jestli tam máš jednotku columbus tak stačí udělat flash jednotky a vyměnit display za celosklo.

9D3A3160-82EC-4463-8F19-59B573737F35.jpeg

3EC60BA3-A04C-47B5-8082-8480790E54E4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za reakce.
 

před 15 hodinami, Leonekkk napsal:

Trochu by bylo dobré napsat co tam máš za aktuální jednotku…  a podle toho se člověk aspon odpíchne a zjistí zda to  má smysl kupovAt zrovna zté číny 

 

Já původně přemýšlel jen o výměně, nevěděl jsem, že je možný nějaký upgrade, tak mě to ani nenapadlo, popravdě to teda ani nepoznám, ale vy to poznáte určitě každý jen podle fotky :)Takže přikládám foto + info o systému, popravdě nevím co tam co znamená, jestli to neříká jen o mapách ...

Kolik by stál ten upgrade, jestli teda u této jednotky je možný a co vše by to přineslo nového?

Ta čína se mi líbí v tom, že v tom běží systém android, to nemá žádná verze od Škodovky a rozchodíš si tam cokoliv i bez mobilu a procesor co v tom je je určitě mnohem výkonnější než originál v tom co mám z roku 2016.

 

 

před 15 hodinami, roubic napsal:

1-netušim jak tohle funguje 

2-android auto se dá udělat modulem bezdrátově za cca 1500 kč 

3- to asi těžko protože gps to bude vlastní tak i vlastní anténu jedině že by to bralo z toho 

4- to snad umí superb ne ? popřípadě aktitovovat wifi hotspot - pokud nemáš na sim tak to spojit mobilem a udělá si to vlastní síť 

5- skoda connect je uplně jiná třída stim neuděláš absolutně nic i kdyby ses na hlavu stavěl bohužel 

 

Android auto případně přímo android aplikace, pokud by běžela přímo v daném systému, tak by myslím neměl být problém aby měla přístup k GPS. O tom modulu na bezdrát jsem také slyšel, byl by možná zajímavý, pokud by nebyl jiný upgrade, ale stejně by to teda vyžadovalo mít mobil v nabíječce (bohužel u něj nemám bezdrátovou i když auto to umí).

 

 

 

 

1651307656130.jpg

1651307656114.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda uplně nevidim velký přínos právě v tom že dám větší displej ano je to hezký má to hezčí obraz ale cena výkon není žádná palba protože to se bude chovat všechno stejně jak jeho columbus ted  jenom se mu změní vzhled 

podle mě tohle by ti mohlo vyhovovat 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, roubic napsal:

@Leonekkk ja to videl v octavii 3 jediny co rikal ze dlouho trva nez to najede jinak jsem se vic o tom nebavil  ale jsem zvedavej zda nekdo napise ze to ma a jak stim je spokojenej popripade nespokojeny 

 

Protoze to je vpodstate tablet a pokazdy to je jako kdyz tablet vypnes tak to taky trva nez nabehne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych to do auta a konkrétně do Supa nedával🙈🙈 

Nějaký rok zpět jsem si něco podobného dával do VW Passat 3c. Je to takový cirkus v autě. Sice kamera fungovala,mp3 přes mobil taky ale signál radia a rychlost systému bída. A o kvalitě zvuku se ani nebavím. 

Za mě určitě nee mluvím z vlastní zkušenosti. Teď bych radši připlatil a dal origo, i když někdo bude mít námitky .....

Čínu nebrat, ale to už je na zvážení každého 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...