Přejít na obsah

Svolávací akce


Petr s.a.

Doporučené příspěvky

A to Ťa nejak kontaktovali, alebo si len prišiel na pravidelný servis a oznámili Ti to? To mám teda radosť, ak si nechajú auto na 3 dni bez náhrady. A to mne ešte blbol travel assist, moc sa na to netvárili, tak uvidím, či mi budú vobec meniť volant, ako o tom písali iní v

...

Editováno: , autor: faithless78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

popravde to nechapem - appka pracuje s VIN kodom a neupozornuje na zvolavaciu akciu. Po zadani VIN sa ta akcia tyka ja mojho auta.

K comu je tam potom sekcia Zpravy.

 

 

Najst servis co ma kapacitu na to sa neda, a ked sa tam o mesiac dostanem urcite sa s tym nebudu babrat a odflaknu to ako rychlo to pojde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se taky hlásím.......čekám na termín.....

No tak to jsem zvědav jak dlouho si to tam nechaji.....asi bude i náhradní vozidlo

Co se s tím dělá, vytáhnou baterku a pak tam dovnitř nalepí pásku :

 

V rámci svolávací akce se u rizikových modelů na spínací skříňku vysokonapěťové baterie preventivně instaluje izolační podložka.

 

image.thumb.png.c8f72192beec4ee70bfeee888b7c944b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

umí někdo sehnat celé TPI opravy ? Proč musí dolu i kola ?

V servise pak sejmou horní hlinikový kryt baterky a tam někde něco nalepí ? 

Když vidím jak probíhá výroba a kompletace baterky tak už vidím jak v servise se s tím matlaji,patlají .........

Díky za info pokud někdo něco více ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2022 na 9:37, faithless78 napsal:

A to Ťa nejak kontaktovali, alebo si len prišiel na pravidelný servis a oznámili Ti to? To mám teda radosť, ak si nechajú auto na 3 dni bez náhrady. A to mne ešte blbol travel assist, moc sa na to netvárili, tak uvidím, či mi budú vobec meniť volant, ako o tom písali iní v

...

Na webu jsem zadal vin, kde auto spadalo do svolávací akce a objednal se do servisu. Jinak pozor po ujetí 160km závada na chladicím systému, pánové asi neodvzdušnili nebo nedoplnili chladící kapalinu pro baterii. Auto v servisu a čekám na telefon co bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Petr s.a. napsal:

Na webu jsem zadal vin, kde auto spadalo do svolávací akce a objednal se do servisu. Jinak pozor po ujetí 160km závada na chladicím systému, pánové asi neodvzdušnili nebo nedoplnili chladící kapalinu pro baterii. Auto v servisu a čekám na telefon co bude. 

To je průser a jako někdy se nedivím. Tohle se mi také stalo, auto po servise a závada.....oni tam něco nedodělali.....v těch servisech to jsou někdy experti fakt.  Víme něco bližšího k této úpravě ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes info ze servisu.

Dobra opravy 2-3 dny , spíše tři dny. Náhradní vozidlo po dobu opravy. Nutno dva certifikováni elektrikáři pro tyto opravy (u nás mají jen jednoho prej, druhého si asi půjčí ?)

Operace je náročná z hlediska prostoru a nařízení Škody, času a postupu. Takže auto na zvedák, vyjmutí baterky, úprava uvnitř baterky ??  

Servis má objednány díly jak na opravu tak prej mnoho přípravků jako poddružné prvky.  Poté kompletace, důkladné odzkoušení.

Když jsem se díval jak se baterky kompletují, tak čumím na to. A pak se podívam do servisu kde je bordel a všechno možné se tam valí atd a moc si to tam neumím představit jak to tam nakoleně rozebírají-upravují. Ve fabrice všude antistatické blbosti u výroby a v servise :-) Toho se trošku bojím, ale oni musí vědět co dělají. Bohužel ani mi nadají ze zvědavosti nahlédnout do TPI co a jak......celkem by mě to zajímalo.

Výroba baterií video:

Výroba baterií pro PHEV

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi řekli, že to bude trvat tak tři dny a že dostaneme náhradní vozidlo. Já jsem se chtěl zeptat zda bude nebo nebude ale oni sami.

No pokud dnes budou všechny díly, tak zítra jde pod nůž. Minule u Kodiaqa nám nabídli jako náhradní vozidlo Kodiaqa nebo Superba, nakonec jsme dostali Octavii. Teďka bych bral Enyaqa na zkoušku pokud by byl.

@Petr s.a. něco bližšího k opravě/úpravě asi nevíš ? Když máš fotky ze servisu tak jak odkrývali baterku, neviděl jsi co dělali přesně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás se čeká stále na druhého elektřikáře , snad tento týden, díly+přípravky jsou připraveny. Jako natož že se jedná o závažnou závadu tak pohoda :-) Nikdo nikde nespěchá. V klidku. 

 @Petr s.a. Kdybys něco věděl víc tak klidně SZ pošli , jinak chladící kapalina k elektromotoru je zapečetěná tam já dolit nic nemohu, mohu dolít jen chladič od spalováku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...