Přejít na obsah

Ochrana komponent je aktivní


Doporučené příspěvky

Ahojte mam SWING a dnes sa mi na obrazovke zobrazila hláška "Ochrana komponentov je aktívna". Počas tejto hlašky som nemohol zapnúť rádio a pripojiť mobil. Vypol som motor zapol a nič nepomohlo, až keď som reštartoval tablet tak hláška sa stratila. Čo to malo znamenať?1042750557_Beznzvu.thumb.png.7dc5dd9dc143db623a3ddfcff93ec2e6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo sa mi to 2x. Odpojit od baterky auto a skusit tak. Nezlakni sa, po odpojeni SOS nabieha asi 5min a treba dokodovat okna. 
na toto som narazal vcera s tym amundsenom. Prejde zaruka, zablokuje sa to raz natvrdo a niekto povie, ze RJ je v prdeli a hodi 4 cifernu sumu. Je to priste shit ts elektronika v tom aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to začalo dělat asi týden po koupi nového vozu (Bolero). Pomohlo jen několikrát restartovat rádio přidržením vyp. tlačítka cca 10 vteřin.

Tady na serveru jsem hledal a nikdo tento problém neměl, myslel jsem si , že jsem něco zvoral ve škoda connect.

Zajímavé, že to dělalo jednou po 4 hod. někdy až následující den po nastartování vozu. Dal jsem to do Škodovky ti nejdříve upravili nastavení.

(nejdříve si systém myslel, že rádio je kradené, to si mysleli i v servisu, proto jen měnili nastavení)

Když jsem na druhý den nastartoval dělalo to zase, ale ještě častěji. Po druhé návštěvě Škodovky mi vyměnili řidicí jednotku infotaimentu a zatím je klid. (konzultovali to přímo s Boleslaví, taky se s tím nesetkali, posílal jsem jim ty screenschoty)

Předtím bylo několik indicií, že něco špatně několik viz přiložené obrázky:

- hláška ochrana komponent je aktivní (zablokovalo úplně vše telefon, rádio, kameru, prostě vše

- předtím ale zmizí čas a objeví se jen čárky

- telefon se připojuje hodně dlouho anebo je nutné ho pokaždé vybrat z nabídky bluetooth

- nebo se objevily hodiny s datumem 1.1.1970IMG_20220129_163358.thumb.jpg.911828d88b2dd1a315ea1706d105e158.jpg

- poslední verze celý šedý ne úplně vypnutý infotaiment

1_1_1970.jpg

ochranakomponent.jpg

misto casu carky.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne telefonicky v servise vravel technik, že sa mám dostaviť a majú niečo nastaviť v RJ. Zatiaľ som nešiel lebo kôli tomu si zobrať dovolenku sa mi nechce a zatiaľ sa ta hlaska neobjavila zas. Snáď sa niečo zas pokazí 😁 a bude treba ísť do servisu 🤣 tak po jednej ceste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa ti to objavi aspon 1x tyzdenne, siel by som do servisu, ked budes mat cas a dal rekalmaciu, aby si mal minimalne zaznam o vade.

a objasnim aj preco. Aby si nedopadol tak, ako kolega, co tu riesil RJ infotaimentu po zaruke.

Mne sa to tiez z casu na cas objavi a mal som uz aj blknute dokym som neodpojil baterku, to neslo ani rozchodit.

No mam este predlzenu zaruku do 150k km, takze pri garancke im to spomeniem, spravim foto, nech je zaznam o tom.

Obavam sa, ale ze tie rj budu po par rokoch hromadne blbnut, blokovat komponenty a bude to dobry kseft sikovnym ludom mimo SA.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, ve scale jsem vyměnit rádio swing za bolero. Chtěl jsem ať to udělají v AS ale tam za to chtěly více jak 80k a kupu keců. Tak jsem to přehodil sám, otázka 10-ti minut. Ale po zapnutí klíčků se objevilo ochrana komponent je aktivní. Chtěl bych se zeptat jestli v AS jsou schopni to deaktivovat když rádio je z jiného vozu a jestli s tím nebude problém. Děkuji mockrát za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

niekde pytaju fakturu alebo doklad o zakupeni, teda legalnom povode radia

niekde im staci VIN povodneho auta

niekde nepotrebuju nic

 

preto najlepsie oslovit servis, idealne viacero. maloktory to chce urobit a budu sa vyhovarat na stratu zaruky, nefunkcnost, problemy s komunikaciou so zvyskom auta a podobne. zazil som si to na F3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...