Přejít na obsah

Tempomat (předfacelift FII, R)


RomanR25

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

když v autě mám tempomat a je nefunkční páčka tak stačí jen vyměnit, nebo se musí znovu nakodovat i když tam tempomat už byl ?

 

na rooma 2007 s maxidotem jsem viděl páčku i od valea která je o cca 1/3 levnější proti origo., má někdo zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
On 1/29/2016 at 8:48 PM, marfan said:

Ja resp. moja sestra má podobný problém na fabii. Keď to napojím na diagnostiku tak som zistil, že tlačítko RES a SET fungujú bez problémov indikujú stav keď sú stlačené, ale vypínač ON-OFF čo je hore tak ten ako náhle zapnem tak vypíše chybu. 

 

17977 - spinac regulace rychlosti jizdy (E45): neverohodny signal 
            P1569 - 000 -  -
             info o závadě:
                    Stav závad: 01110000
                    Priorita závad: 1
                    Frekvence závad: 0
                    Počítadlo resetů: 0
                    Kilometry: 0 km
                    Indikace času: 0
                    Datum: 2000.01.01
                    Čas: 00:00:00
 
 
Mal niekto už túto poruchu ?? V čom je problém ?? Bude treba novú páčku ?

 

Cauko, minuly rok som kupil fabiu 2, s tempomatom, typek tvrdil, ze funguje, no nesiel, tak som siel za znamym, kde sme zistili, ze par sto km pred mojou kupou vypisalo prvy krat chybu. A odvtedy neide a presne ako popisujes. Znamy nechapal, ze to este nevidel, podla info by malo vsetko fungovat, az na malickost... nefunguje :) Poradil mi skusit vypojit baterku na zopar dni a mozno to pomoze, udajne mal skusenost, ze to pri inych nevysvetlitelnych chybach uz pomohlo. (mne nepomohlo) Chcel by som ho rozbehat, no, netusim ani kde zacat. Tebe sa to podarilo vyriesit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem moze byt, brzdovy snimac, zlomene kable v packe, vadna komfortka alebo zla komunikacia RJ motora s komfortkou.

 

Najcastejsia chyba je ale v packe, resp. Kable v nej. Su s kvetu makoveho tak isto ako vo dverach.

 

Mne sa to podarilo spravit. Ale asi budem musiet zohnat druhu packu pretoze sa mi podarilo pri pajkovani prehriat plosny spoj a odlepoval sa cize do kedy to bude fungovat neviem. 

 

Zacal by som ale urcite hladanie chyby v packe. Ak ti vypise chybu ked zapnes packu on/off tak je zlomeny kabel. Da sa cez VCDS pozriet komunikacia tej packy a indikacia na hociktore tlacidlo na packe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, marfan said:

Problem moze byt, brzdovy snimac, zlomene kable v packe, vadna komfortka alebo zla komunikacia RJ motora s komfortkou.

 

Najcastejsia chyba je ale v packe, resp. Kable v nej. Su s kvetu makoveho tak isto ako vo dverach.

 

Mne sa to podarilo spravit. Ale asi budem musiet zohnat druhu packu pretoze sa mi podarilo pri pajkovani prehriat plosny spoj a odlepoval sa cize do kedy to bude fungovat neviem. 

 

Zacal by som ale urcite hladanie chyby v packe. Ak ti vypise chybu ked zapnes packu on/off tak je zlomeny kabel. Da sa cez VCDS pozriet komunikacia tej packy a indikacia na hociktore tlacidlo na packe. 

Mam pocit, ze presne to sme robili. Znamy (pracuje v servise ako elektrikar) napojil cez vcds a skusal stlacat vsetky tlacidla, ukazoval mi a hovoril, ze na vsetko to reaguje a nevie kde by mohla byt chyba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Dobry vecer, 

Troska to tu ozivym, aj taketo je riesenie tempomatu ked nematu chut zbytocne menit funkcnu packu ale tuzite po tempomate a mate po ruke  MF volant  z golfa 4, Octavie 1alebo napr. Passat. Moj je konkretne zo Sharana a je potrebne este nieco spravit s logom a podsvietenim. S jednotkou 1J0 907 487 A plne funkcne aj ovladanie radia Dance. Kto ma neoriginalne radio staci aj jednotka 1J0 907 487 B,   

volant.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...