Přejít na obsah

Tempomat (předfacelift FII, R)


RomanR25

Doporučené příspěvky

Tak jsem se zde prokousal presvsechny prispevky a musim rict, ze se zdepise plnopitomosti a nepravd..

Trochu se musim usmivat nad tim,co tu napsal PPAJAS. (montaz je podobna OII). To je kravina jak Brno..A jednoduche?????Tak to sorry, to neni..

Ne, ze bych neveril tomu, ze si tempomat namontoval sam ,ale v pohode???

Pokud to shrnu, je montaz tempomatu do Roomstera jednoznacne nejtezsi z tech, co jsem kdy delal.

Jde totiz o tu nejhorsi kombinaci z Octavie I RS Super-ba a malinko z OII (zajistovane patice elektriky).

Tim na rovinu rikam, ze to v servisech skoda delaji za 480SK, nebo 1000Kc..

Blbost...Mozna v pripade, ze si od nich koupite packy za 6000,-

Soudim podle me dnesni montaze,ktera nakonec dopoadla dobre..

Hezky den Vsem.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou píšu k tempomatu.

Z příspěvku od honza72 jsem trochu zmaten.Nevím,kde přišel na cenu 6.000 kč.

Mě stál tempomat v autorizovaném servisu 4.500 kč,viz server škoda auto-příslušenství a za práci jsem dal 1.000 kč,takže každý gramotný člověk si dokáže spočítat,kolik mě to stálo.Ale hlavní pro mě je,že jsem nepřišel o žádné záruky a nemusím mít strach,kdyby s tempomatem náhodou nebylo něco v pořádku.Takže je to na každém,jakou cestu zvolí,jestli oficiélní nebo nějakou pokoutnou.

Mějte se všichni fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volali mi s Trnavy montaz nebude.Kable nie su natahane original takze mam len dve moznosti bud to vratit alebo ak by bol dakto taky dobry a povedal mi ako to zapojit na riadiacej jednotke a na prepinaci.Jeden elektikar tu od nas by mi to potom vedel zapojit a uz by som si to len dal aktivovat.Mam schumu roomstra ale tempomat tam zrovna nie je.Dakujem ak dakto vie poradit

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni,

kdo ten tempomat nekdy do Roomstera montoval, tak vi, ze za 1500,- to v znackovem servisu jednoduse udelat nemohou... Pri jejich hodinove sazbe ani nahodou...

Je to jednoznacne nejtezsi montaz, kterou jsem zatim u VW videl...

Na pripravenou elektriku od vyrobce rovnou zapomente a pokud koupite jen packy, pak vam asi nikdo elektriku tak jednoduse nedodela. Je mnohem slozitejsi, nez na ostatni auta a taky bude drazsi(tedy pokud vubec bude..)

Tedy pokud mohu doporucit, pak kupujte tempomaty pouze s elektrikou a nezapomente na to, ze jde o obe packy, tedy jeste deleni s a bez pal PC...

Tot moje rada pro majitele auta, ktere se mi moooc libi- Skoda Roomster

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza neda mi aby som nereagoval na to co pises.V servise u nas v SK maju na vsetky auta znacky skoda rovnaku sadzbu na montaz tempomatu a to 1748 SK je to cena za montaz a aktivaciu ta cena plati aj na novu octaviu ktora je o triedu vyssie ako roomster.Takze je uplne jedno ci to budu robit 1 alebo 2 dni je to len ich problem ak im to nepojde ta cena je stanovena a hotovka.Cenu som si preveroval V troch predajaniach SKODA.Verim ti ze si mal problem s montazou to beriem je to nove auto casom to pojde bez problemou. :palec2:

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza neda mi aby som nereagoval na to co pises.V servise u nas v SK maju na vsetky auta znacky skoda rovnaku sadzbu na montaz tempomatu a to 1748 SK je to cena za montaz a aktivaciu ta cena plati aj na novu octaviu ktora je o triedu vyssie ako roomster.Takze je uplne jedno ci to budu robit 1 alebo 2 dni je to len ich problem ak im to nepojde ta cena je stanovena a hotovka.Cenu som si preveroval V troch predajaniach SKODA.Verim ti ze si mal problem s montazou to beriem je to nove auto casom to pojde bez problemou. :palec2:

Mikoho,

nevis, co pises...

Octavii II zvladnu namontovat za pul hodiny...Vubec tady nejde o tridu auta, ale o pracnost a ta je u Roomstara jednoznacne nejvyssi..

Podle toho soudim..Krom toho, nekdo tu mluvil o znackovem servisu ne??? A znackove srvisy mivaji hodinove sazby, nebo pevnou cenu (jak pises), ale pak tu praci tak trochu platis i v materialu, na kterem mivaji vice, nez 30% marzi...

Roomstera jsem nehodnotil podle toho, ze je novy a ze mi neco neslo, ale podle toho, co vsechno musi chte nechte dolu...A to jsou fakta a nic s tim nezmeni doba a pocty vyrobenych kusu.

Honza

Editováno: , autor: honza72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montaz mi Honza hovorily 2 hodiny za tu cenu nespomynal nic ked sa doba predlzi.Mozno mas pravdu ze potom by chceli viac keby im to neslo tazko povedat.Nemam to ani ako odskusat nakolko ten tempomat som vratil predajcovi.A ty si daleko aby som to dal u teba spravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je asi to co potrebuje clovek kupit aby mu to mohli komplet namontovat...to by aj zodpovedalo tej cene v Sk cca 5100Sk. Takze to asi maju stanovene kolko stoji montaz. Vyzera to ze to nie je len nahradna packa ale komplet tempomat pre instalaciu do auta bez tempomatu. Dokonca sa da vybrat ci tempomat pre auto bez alebo s palubnym pocitacom...

http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/acce...gory=0000000126

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jak vidno, na Slovensku jste bystri hosi... Kdyby jste si byvali precetli nazev tohoto tematu od Romana R25, pak by bylo jasno..

Po pul roce... opravdu BEA 700010 a BEA 700020 je komplet pro dodatecnou montaz tempomatu do Skoda Roomster a Fabie II..Co k tomu dodat.. 3 X Hurraaaaaaa.. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuck uz sa tolko nenafukuj Honza! nie kazdy je taky fachman v tychto veciach a preto treba radit a nie vysmievat sa! :)

Hlavne ze sa veci vyriesili. Ale aj tak ta cena je dost pre original a ako uz niekto pisal...ty byvas moc daleko.

Nevysmivam se, to ani nahodou !!! Jen mi prislo, ze tak trochu tu lidi nectou a spis pisou...

Nejsem zadny odbornik(fachman), neboj..

Prislo mi to ale zvlastni si nevsimnout nadpisu..To je vse..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si toho nadpisu vsimol, ale kym som nezistil co je to ETKA, tak so ani len netusil co tie cisla znamenaju. ;) Takze treba na postrehy upozornit...nie kazdy je tak veci znaly...i ja sa len ucim tieto nove veci. Doteraz som mal Ladu a tam naozaj takato elektronika a pocitace neboli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si toho nadpisu vsimol, ale kym som nezistil co je to ETKA, tak so ani len netusil co tie cisla znamenaju. ;) Takze treba na postrehy upozornit...nie kazdy je tak veci znaly...i ja sa len ucim tieto nove veci. Doteraz som mal Ladu a tam naozaj takato elektronika a pocitace neboli. :)

Elektronika a pocitace v Lade sice nebyly, ale i Lada ma cisla dilu a jejich katalog..Ale to je uz jedno, hlavne, ze je jasno..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...