Přejít na obsah

Tempomat (předfacelift FII, R)


RomanR25

Doporučené příspěvky

Mali sme v Prahe pracovno-oddychove stretnutie, tak som spojil povinnost s prijemnym a uzitocnym :)

Bol som pri montazi, je to piplacka. Honza spoznal tajomstva a vychytavky modeloveho roku 2008 :)

co je tam jine oproti jiným modelovým rokům?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zde po delší době a nestačím se divit,kde Honza72 přišel na částku za montáž tempomatu min. 1500 kč.Znovu píšu a naposledy tempomat 4.500 + montáž 1.000 to jest celkem 5.500 kč,tuto částku jsem zaplatil v autorizovaném servisu v květnu tohoto roku.Také s tou zárukou to přehnal.Je to zásah do elektriky vozu takže záruka padá nejen u páček tempomatu.Já vím,je si třeba nahnat zákazníky,ale alespoň tady otevřeně nelži a nedělej ze sebe jediného borce,který to tu spasí!A vám ostatním se divím,že mu to žerete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zde po delší době a nestačím se divit,kde Honza72 přišel na částku za montáž tempomatu min. 1500 kč.Znovu píšu a naposledy tempomat 4.500 + montáž 1.000 to jest celkem 5.500 kč,tuto částku jsem zaplatil v autorizovaném servisu v květnu tohoto roku.Také s tou zárukou to přehnal.Je to zásah do elektriky vozu takže záruka padá nejen u páček tempomatu.Já vím,je si třeba nahnat zákazníky,ale alespoň tady otevřeně nelži a nedělej ze sebe jediného borce,který to tu spasí!A vám ostatním se divím,že mu to žerete.

Prosím tě nestraš tady lidi, žádnou záruku neztratíš, zásah do elektriky? a jaký prosím tě a mimochodem, Honza ví co dělá ... a levněji mimochodem montáž včetně materiálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam co dodat. Prijde mi pod uroven se k tomu vyjadrovat... Snad jen ze se za zadneho spasitele nepovazuju.Ale i tak se musim pousmat nad cenou montaze...

Ale vlastne mam taky levnou montaz, treba i zdarma...Kdyz si u mne nekdo koupi packy za 4500,- pak mu je zdarma namontuju. Tomu rikam solidni jednani ne???

Nene, nic takoveho neplati,pro mne je vse pri starem..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam co dodat. Prijde mi pod uroven se k tomu vyjadrovat... Snad jen ze se za zadneho spasitele nepovazuju.Ale i tak se musim pousmat nad cenou montaze...

Ale vlastne mam taky levnou montaz, treba i zdarma...Kdyz si u mne nekdo koupi packy za 4500,- pak mu je zdarma namontuju. Tomu rikam solidni jednani ne???

Nene, nic takoveho neplati,pro mne je vse pri starem..

Honza

přesně, cena práce je pouze část celé ceny, prostě nemůže dotyčný pochopit, že cena páčky u tebe není 4.500 anebo ho mrzí, že to pořídil za tolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza 72 and jeho boys:to víte že mě strašně mrzí,že jsem za tempomat tolik zaplatil,že jsem si ho,já hlava dubová,nenechal namontovat někde v garáži,za pár stovek a zbytek jsem mohl propít.Jste opravdu tak omezení,nebo to jen hrajete.Nechte si do svého vozítka šahat kým chcete,já to nechávám na servisu,mám na to a nestydím se za to.Možná jednou budete nepříjemně překvapeni,nikomu to ovšem nepřeju.Takže pááá chytrolíni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza 72 and jeho boys:to víte že mě strašně mrzí,že jsem za tempomat tolik zaplatil,že jsem si ho,já hlava dubová,nenechal namontovat někde v garáži,za pár stovek a zbytek jsem mohl propít.Jste opravdu tak omezení,nebo to jen hrajete.Nechte si do svého vozítka šahat kým chcete,já to nechávám na servisu,mám na to a nestydím se za to.Možná jednou budete nepříjemně překvapeni,nikomu to ovšem nepřeju.Takže pááá chytrolíni.

tak hele, konec, boys - asi myslíš mě, dobře, mě a ani honzu neznáš, neznáš možnosti ani prostory a vybavení ve kterých se montáže provádějí, neznáš a ani nemáš zkušenosti s honzovou montáží, takže nesuď, soudit mohou ti co využili služeb honzy, zatím tu není (a ani v jiných sekcích) negativní zkušenost, tvůj názor ti nikdo nebere, ale neurážej nikoho, koho neznáš a nikoho, kdo ti nic nemontoval, neberu ti tvůj názor, nech si dělat vše v servisu za drahé peníze, jsem rád a ze srdce ti přeju, že to tak budeš dělat a že ti není líto peněz, většina tady už poznala v čem je v některých momentech rozdíl mezi servisem a místními.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu,neznám vás a ani nemám potřebu.Pokud má honza oficiélní oprávnění od Škodovky zasahovat do jejich aut,hluboce se mu omlouvám a ať si to dělá třeba doma v obýváku.Pokud to ale dělá na vlastní triko,tak "obdivuju" ty,kteří si nechají do auta v záruce zasahovat a nemám vůbec chuť se s jeho montáží seznámit.Tento český způsob úprav samozvaným mechanikem už se mi jednou nevyplatil,takže o další zkušenost nestojím.Pokud mám na auto za skoro půl miliónu,tak rozdíl dvou,tří tisíc mě nevytrhne.Tím ovšem nechci říci,že by to dotyčný neuměl,jen s tím oprávněním už by se do svých cen asi nevešel.

Je asi potřeba,přečíst si podmínky záruky na vozidlo,nebo se na ně informovat.On ten rozdíl mezi servisem a místními se jednou může dost prodražit,ale jak už jsem psal,nikomu to rozhodně nepřeju.A tímto končím v této rubrice a přeji vám mnoho radosti na cestách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mibo nieco na tom je co hovoris, myslim o zaruke a pod. ale vazne chlapi zoberme si to takto .. ked pojdete na garancku podla mna ti lajdaci v Autorizovanycvh servisoch nepridu na to ze tam tempomat nebol kerd ste to kupili ... a jedine vtedy na to pridu ak bude problme s elektrikou v aute a potom na to hodia akukolvek porcuhy a ste v prdelce...

kadopadne ak budem riesi nejake velke zasahy do garancnych podmienok . mozno to nema vzdy tu cenu .... na druhej strane ked mi skonci zaruka pojdem si dat k honzovi kludne ten temopomat namontovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mibo: Dali ti v servise aj ten návod na montáž? Márne sa snažím k tomu návodu dopracovať, rád by som videl, v čom sa montáž odlišuje od montáže do F1... Ak máš tento papier k dispozícii, vedel by si ho naskenovať alebo nafotiť? Vďaka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co k tomu dodat... Snad jen,ze jsem cca jeden rok v tom slavnem "znackovem" servise Skoda delal...A pokud si nekdo mysli,ze v servisu se jeho milackovi venuji s laskou a porozumenim,je tak trochu na omylu...V tom servisu, co jsem delal by se nasel pouze jediny mechanik, kteremu bych byl ochoten sve auto sverit..(Jediny z dvaceti sesti..).Krom toho, nikomu ve znackovem servisu neudelaji Roomster tempomat na pockani a tudiz ani nevidi,co se s jeho autem deje...A ze skusenosti vim,ze se deji ruzne veci.. Je samozrejme na zvazeni kazdeho, co je pro nej lepsi. Kazdopadne si stojim za tim, ze montazi tempomatu se o zaruku na aute neprichazi.Nota bene, kdyz jde o zapojeni podle original navodu pro servisy...Kdo a jak pozna, kdo a kde to delal, kdyz bude dodelavka udelana dobre a podle original navodu???

Myslim,ze by bylo dobre si uvedomit, ze monopol znackovych servisu skoncil cca pred dvema roky...

Koncim s diskusi, je jen na majitelich aut, pro co se rozhodnou. Maji prece i mozost si montaz udelat sami.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem psát,ale musím.Jsem dalek toho si myslet,že je mé auto hýčkáno,ale na každý zákrok na něm mám oficiélní papír.Máš pravdu,na počkání ti tempomat neudělají,já ho měl za tři hodiny.A pokud si myslíš,že nepřijdou na to,že je do auta montován dodatečně,tak se mýlíš.Možnost tu je,že budeš měnit servis jako ponožky,ale asi každý jezdí do toho nebližšího,kvůli pohodlí a v něm,jako bývalý mechanik,jistě víš,je každá operace s tvým vozem zaznamenána do počítače,takže servis má přesně přehled,co bylo kdy s tvým vozem prováděno.Ohledně záruky si za svým můžeš stát,ale pokud se něco stane a zjistí se,že tempomat montoval člověk bez oprávnění,tak o ni příjdeš,ale to víš určitě také.

Nevím o jakém monopolu servisů tu mluvíš,to se netýká pouze Škody.Každé nové auto musíš,v rámci záruky, nechat servisovat v autorizovaném servisu nebo v servisu s licencí pro danou značku,ale to určitě také víš,jinak o záruku přicházíš.Je mi jasné,že montáž načerno,v garáži,je výnosná a levná.....určitě s daněmi problémy nemáš. ;)

Igor:bohužel žádný návod k montáži bohužel nemám,takže menůžu pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tempomat a maxi-dot od honzy a nedám na to dopustit v porovnání s prací v autorizovaném servise a hlavně to jednaní a ta doba .Viděl jsem honzovu práci a jsem v klidu s jakou opatrností pracoval.a ty hlupaci v servisech to ani nepoznají jak jsou blbí.Mibo má pravdu v tom že je to každého věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano tak ako som pisal ked je to spravene podla navodu a tak ako ma byt . tak to tazko niekto pozna ci si to robil doma alebo v servise .. myslim pri garancke.. ale stojim za tym ze akonahle budes mat nejaky problem s elektrikou s hoci cim inym a oni zistia ze podla zanamov ti to nerobil ziadny servis . mas zaruku a tym padom aj reklamaciu tam tam . myslim si ze skodovka nenecha na seba ch.at a radsej och.a teba ..

ano je to kazdeho vec co spravi...

ano verim tomu ze honza to vie spravit, kedze viac ludi si chvali jeho pracu a kludne by som mu dal tie vei spravit ...

a kedze o urovni autorizovanych servisom vsetci asi vieme je zbytocne to porovnavat ... neovoriac o tych roznych veciach co sa deju .. vid. honzo ....

takze ja hovorim robte si kazdy ako uznate za vhodne .. ale ked prideprvy problem potom nadavajte len na seba ...

btw.. ja tempomat nemusim . radsej slapem na pedalik ... aj ked z toh niekedy noha boli :-)

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luky má pravdu.Pokud nastane problém a zjistí se,že tempouš nebyl montován v servise,Škodovka Vám to dá pěkně sežhrat a bude mít takové argumenty,že ztratíte záruku na celý vůz.Vím o čem mluvím.

Osobně bych jakékoli úpravy řešil po záruce.Dát za auto půl mega a kvůli tempouši přijít o záruku by se mi nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...