Přejít na obsah

Tempomat (předfacelift FII, R)


RomanR25

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No hlavně musíjou dělat milion věcí navíc.. u tatíka jsou páčky od prodejce namontované, ale tempomat nefunguje. Zkusím v nedělu, jestli není chyba jenom v nakódování. Objevila se u někoho například nefunkčnost páčky jako takové? Vzhledem ke zkušenostem s prodejcem je mně totiž podezřelý, že by nakonec tempomat nenakódovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám Fabii II combi a tempomat jsem si dodělal sám.Páčky totiž jsou s hodné s Transporterem T5,ale musíté si zjistit jakou máte jednotku palubní sítě,né všechny podporujou tempomat.Nebo pokud máte jednu z výbav vyhřívání zrcátek,střešní okno,climatic.....,tak by měla jednotka palubní sítě podporovat tempomat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím všechny - neví někdo, jestli je nějaký známý problém s funkčností dodělávaných tempomatů pro Roomster, konkrétně u motoru 1.4/63kW (varianta BXW)? Uvádím specifikace věcí, který by s tím mohly mít něco společnýho.

Adresa 01: Motor

Řídící jednotka SW: 03C 906 024 R HW: 03C 906 024 F

Díl: MARELLI 4HV G 4117

Revize: --H11---

Kódování: 0000071 Řídící jednotka SW: 03C 906 024 R HW: 03C 906 024 F

Adresa 09: Centrální elektrika

Řídící jednotka: 6Q1 937 049 F

Díl: 0000 BN-SG. 2S36

Kódování: 25998

Adresa 46: Komfort systém

Řídící jednotka: 5J0 959 433 A

Díl: 05 Komfortgerát 0001

Kódování: 00019

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny - neví někdo, jestli je nějaký známý problém s funkčností dodělávaných tempomatů pro Roomster, konkrétně u motoru 1.4/63kW (varianta BXW)? Uvádím specifikace věcí, který by s tím mohly mít něco společnýho.

Adresa 01: Motor

Řídící jednotka SW: 03C 906 024 R HW: 03C 906 024 F

Díl: MARELLI 4HV G 4117

Revize: --H11---

Kódování: 0000071 Řídící jednotka SW: 03C 906 024 R HW: 03C 906 024 F

Adresa 09: Centrální elektrika

Řídící jednotka: 6Q1 937 049 F

Díl: 0000 BN-SG. 2S36

Kódování: 25998

Adresa 46: Komfort systém

Řídící jednotka: 5J0 959 433 A

Díl: 05 Komfortgerát 0001

Kódování: 00019

Vse je v poradku, musi fungovat..

Odkud jsi- nebo spis auto a tata..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Nevím jestli se už prodávaj ,ale už jsem montoval dva. Je to úplně jednoduché. Je to stejné jako na OC II. Jen se musí přizpůsobit jako...... . A pak ti bude fungovat. Jestli chceš vic tak napiš.

Ahoj.

Též jsem si sehnal všechny potřebné věci pro montáž tempomatu do FII, ale nějak jsem se do toho ještě neodohodlal, abych to namontoval. Jediný problém, kterého se bojím je ta dodatečné kabeláž. Realizovat propojení mezi podvolantovým provedení, ŘJ vozu a brzdovým, popř spojkový pedálem nebude problé, ale nevím, kudy přesně vést kabel k ŘJ motoru. Jedná se sice jen o jeden drátek (jelikož mám benzín), ale netuším, kolik toho bude potřeba demontovat. Nemohl by si mi poradit, co vše je potřeba demontovat a kudy ten kabel vést??

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Kdybys použil Hledání tak bys třeba narazil na toto:

Je to montáž tempomatu do Fabie II předfacelift. S faceliftem se liší elektrickým zapojením a kodováním jednotek BCM a motoru.

Já jsem při montáži dělicí stěnu v motoru nedemontoval. V plastové průchodce se to dá celkem snadno navrtat třeba jen sklíčidlem s vrtákem v ruce, menší vrták a potom postupně zvětšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys použil Hledání tak bys třeba narazil na toto:

Je to montáž tempomatu do Fabie II předfacelift. S faceliftem se liší elektrickým zapojením a kodováním jednotek BCM a motoru.

Já jsem při montáži dělicí stěnu v motoru nedemontoval. V plastové průchodce se to dá celkem snadno navrtat třeba jen sklíčidlem s vrtákem v ruce, menší vrták a potom postupně zvětšit.

na to som narazil ale co sa tyka pinu kde ho napojit tak tam neni...... rozobratia sa nebojim uz som tahal kabel na subwoofer len neviem presne kde to napojit do RJ motora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...