Přejít na obsah

Tempomat (předfacelift FII, R)


RomanR25

Doporučené příspěvky

Tak potvrdil som dnes objednavku tempomatu a montaz prevediem v Prvom Novemeskom Autoservise.Tempomat bude stat 3569 + doprava a 1748 montáž.Káble by mali byť s riadiacej jednotky natiahnuté aspoň tak mi povedali v servise.Problem s aktivaciou nemaju maju program.Co ma prekvapuje je ze ani jeden predajca v Bratislave to nevie spravit a dokonca ani vag na tento model nemaju na aktivaciu.To ma sokovalo potvrdil mi to aj predajca v Kosiciach PHOBOS nakolko mi to preveroval tak sme to nezavisle robili obaja.

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi prisiel ten tempomat.Moje sklamanie je dost velke.Firma Phobos respektive autoalarmy sk klamu na stranke.Neviem ci vedome alebo nie ale je to tak.Montaz vobec nebude jednoducha ako pisu.Musi sa rozobrat cely volant aj s airbagom.Ziadny navod k tomu nie je.Je to original aspon v tom neklamali.Tempomat sa sklada s 2 pacok to znamena ze sa meni cely stred a pripaja sa tam kabel original ktory je v aute.Ak tam je zapojeni je to v poriadku ale ak nie tak je to katastrofa.Museli by naozaj tahat nove kable od riadiacej jednotky co sa mi asi nebude pacit a vratim im to aspon dufam ze dodrzia dohodu ktoru mi dali. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó to je tak,když chceš mermomoci ušetřit na nesprávném místě.Buďto jdu do originálu se vším všady a mám na to,nebo chvíli počkám a došetřím.Jak už jsem jednou psal,u autorizovaného prodejce cena i s montáží 5.500,vše za jedno dopoledne a naprosto v klidu,včetně všech záruk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi v servise povedali ze sa to neda namontovat vraj tami nie je kabelaz a dajaka gc riadiaca jednotka,ktoru treba dokupit.Je to vraj len original packa na vymenu ked sa zlomy a vraj kable su len u dieslovych motoroch napojene.Predajca tvrdi ze to nie je pravda ze sa pytal inde ze to tam je.tak som medzi dvoma mlynmi tak uvidim ktory pomele lepsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len my nie sme z ciech Kadli... :( A co je to ta dobra cena? Mne to ponuka predajca za 6800sk komplet s montazou. Da sa to este lacnejsie?

RomanKo to co ti predava predajca je len presne to iste co mam ja.Pozerali mi to v NM podla cisla je to original len nevedia ako to spravit mysleli si ze je to len jedna packa ako u fabie a octavie.Volal som aj tvojmu predajcovi ten ani nevedel ze je to jeden blok nikdy to nikto nevidel.Doporucujem cakat ani si to neobjednavaj v hlohovci ani nemontuj inak ti hrozi ze ti to ostane doma a nezapojene.V pondelok mi to maju v NM zistovat ako sa to montuje respektive ci su tam natahane kable lebo ak su staci to len rozobrat volant dat prec ten blok s packami a dat nove potom to pusit cez VAG a je to.V SR to nikto este nemontoval ako dodatocnu montaz.Potvrdil mi to aj PHOBOS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kadli: Diky za info...skusim to.

Mikoho: Ja ak si to objednam aby mi to namontovali, tak ma nezaujima ak sa im to nepodari namontovat. Ja si to objednam od nich ako komplet a teda ak mi to nenamontuju, tak to neberiem. :) To je ta vyhoda. On mi tvrdil ze to nie je take jednoduche ako sme si najskor mysleli. On hned vravel ze tam bude treba tahat kable do RJ. A mozno naozaj tam treba este nieco co v tom internetovom obchode nepredavaju s tou packou (a mozno preto je to u mojho predajcu ta packa o 1500sk drahsia). Takze asi vedel o com hovori. No v kazdom pripade pockam az na tvoj uspech/neuspech. :) V kazdom pripade drzim palce!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikoho: Je to trocha inak - ten tempomat, ktorý ponúka Phobos, je len obyčajná samotná páčka ako náhradný diel. Tempomat z príslušenstva je táto páčka vrátane káblového zväzku potrebného na jej zapojenie a samozrejme motnážneho návodu. To, že servis odmieta namontovať samotnú páčku, lebo k tomu nie je návod a chýba aj kabeláž, je čisto len v tom, že ešte to nerobili a nevedia ako na to.

Je to podobné, ako s tempomatmi do starej Fabie - tiež bol spočiatku problém, keďže nebolo know-how, ale o pár mesiacov k samotnej páčke spravil kabeláž hociktorý zručnejší elektrikár a spojazdnil ho aj po slepiačky.

Romako: Presne tak, keďže si objednal tempomat priamo v servise, dodajú ten z príšlušenstva, kde je kompletný aj káblami , konektormi a návodom - schválne si potom pýtaj návod, mali by ho mať k dispozícii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...