Přejít na obsah

Lak


Mikoho

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

reklamoval som v škode prasknutý lak na fábii. Auto má 11 mesiacov. škoda nechce uznať reklamáciu. Na naliehanie mi merali hrúbku laku a posllai foto do MB aj tak to neuznali. Najhoršie na tom je, že sme s autom nič nerobili. Nič nám nebuchlo do kapoty a nie je prevalený kufor. Na auto dávame pozor a ani vtáčie exkrementy na ňom neboli. Je to prasklina ako, keď praskne sklo. Má niekto ešte nejaký nápad prípadne skúsnosť? Tlačia ma len do klasicekej opravy na poistku. No nič nie je horšie ,ako keď viem, že chyba nie je na mojej strane, ale inde.

36D0BDD7-DD3F-4D55-A42F-00270049F1EB_1_201_a.heic 058A1759-A4D3-4DFB-9B79-DD28045EE512_1_201_a.heic

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

PSA už neuznává ani vyteklé tlumiče po 5K km bez tahání přes soudy. Vidím stejný trend ignorace výrobních vad i u VW group. Dokud zákazník nemá vůli řešit to soudní cestou, tak přestávají být ochotní řešit reklamace výrobních vad i u zcela nových aut.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, jezdím hlavně dálnici, tam kamínky jen lítají, sklo měním snad každý rok :D Jinak doporučuji, pokud by někdo taky šel na lakování kapoty, si zkontrolovat při předávání slícování. Mně jí usadili křivě, tak jsem ji nechal ještě srovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...