Přejít na obsah

co znamená číslo v kolečku?


Doporučené příspěvky

Aha díky, to mě nenapadlo. A v té souvislosti ještě jeden dotaz. Minulý týden se mi objevilo hlášení s aktualizací. Hlásí to, že během jízdy aktualizace není možná. Předpokládám, že neproběhne ani když zastavím a zamknu auto, protože od minulého týdne se mi to hlášení objevilo už asi 3x. Dnes jsem po zaparkování nechal zapalování zapnuté, tak uvidím, jestli aktualizace proběhne.

Poradí někdo, za jakých podmínek aktualizace proběhne? Auto musí stát, to je už jasné. Musí být zapnuté zapalování nebo stačí jen puštěné rádio? Jak dlouho aktualizace asi trvá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace dělám stylem že zastavím. Za jízdy nic nejde spustit.

Zastavím auto a nechám řežim D1 u manuálu vyřazeno, motor zaplý.

Poté otevřu ty aktualizace a dám spustit a už to jede. Stáhne se to a pak instaluje. Trvalo to chviličku tak do 2minut jedna aktualizace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera aktualizace a po 10minutach instalovani nic, kolečko jelo pomalu, tak jsem se na to vysral a vypl. Doinstaluje se to jindy. Ale zlobí radio, někdy se stane že zvuk nejde a na volantu na sesílení/zeslabení nereaguje a na infotaitnetu při přidání a ubrání se to seklé v jedné poloze a nic......pomůže vypnutí vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...