Přejít na obsah

Vnutorne madla dveri


Revive

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak to mi zrovna mluvíš z duše. Už asi týden přemýšlím nad založením tématu ohledně vrzajících madel předních dveří (včetně výplní). Zatím nemám žádnou zkušenost s reklamací, ale upřímně to mám v plánu, protože jsem s dealerem domluvený na updatu SW infotainmentu, takže do servisu stejně pojedu. S autem mám najeto přes 23 000 km a začalo to dělat poměrně nedávno, řekl bych 2-3 měsíce zpět. Předtím ale vůbec a moc dobře si pamatuji moment, jak jsem od převzetí auta byl překvapený, jak to je dobře zpracované, že ani madla, ani výplně dveří nebo středový sloupek nevydávají žádné zvuky. Teď ty madla vržou jen při otevírání dveří nebo opření se o ně kolenem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Godzinę temu, Revive napisał:

Dobry den, riesil niekto cez servis vrzgajuce madla prednych dveri? Mam len 3 000km a uz pri chyteni vrzgaju. U OIII som tento problem nikdy nemal :( Inak s autom ziadne ine problemy zatial nemam....

 

No koukám, že vrzající madla na dveřích jsou ve Škodovce už standardem. Auta jsou stále dražší a kvalita materiálů klesá. To samé mám v Kodiaqu, ale řekl jsem si, že v SA s tím nic nenadělám. Kvalita materiálu je jako levná čínská „no name“ hračka.

 

17 minut temu, Revive napisał:

Ja sa len bojim aby to po rozobrati v servise nebolo este horsie preto zistujem ci to ma zmysel reklamovat.

 

Myslel jsem přesně to samé. Proto se toho raději nedotýkám. Problém je dráždivý spíše v rovině psychologické (uvědomění si vysoké ceny za auto) než v rovině praktické (dá se s tím žít)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to opravil sám, do autorizáku bych to nedal jen ty plasty doj... za půl hodiny hotovo.

Ze spodu se kryt madla odcvakne a spoje nastříkat WD40 nebo lithiovou vazelínou hlavně ty kovové sponky. U mě vydával pazvuk i držák ovladače oken šel taky.

Tady zhruba po 11 měsících, teď mám jiný model od ŠA a tam už je to třeba po měsíci.

0BE485FC-3915-48B7-AFBE-B1FAC0F9F07B.jpgDDE6CA64-1625-4D9F-B441-6ADA7E2CFF47.jpg37EAECE8-42DB-450C-9145-2AB75AEA2CBF.jpgD522FF48-34CB-403E-B8C7-36FD46916AE1.jpg34D31768-3040-4C40-8A35-18B004EE23C8.jpgAAC2C26B-7953-4CE8-AEF3-656D4C5BD33C.jpg4F55A00D-BEDB-449A-A03C-C6F476AF44F4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...