Přejít na obsah

Rez na zánovních discích?


Bubaq

Doporučené příspěvky

Ahoj, na druhém autě, které najezdí cca 3-4000 km ročně mám 4leté disky, na kterých se objevila rez na vnitřní (rubové) straně. Objevil jsem ji dnes, když jsem zimní sadu připravoval na letní spánek. Jsou to sice obyčejné Dezenty, ale kupoval jsem je jako nové a nájezd mají minimální (cca 6000 km max). Auto celoročně parkuje v suché nevytápěné garáži. Rez je na 2 ze 4 disků. Ty už jsou po záruce, takže to samozřejmě opravím, ale jen pro zajímavost - myslíte, že je to normální? Nebo je to tím, že jsou to prostě levné disky, u kterých není lakování úplně tip ťop?

Díky za reakce.

IMG_0279.jpg

IMG_0280.jpg

IMG_0281.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto isté sa mi objavuje aj na originálnych diskoch od škodovky (Rock R16 pre Fabiu/Rapid), ktoré používam na zimnú sezónu. To isté máme aj na druhom aute, kde sú na zimu používané origo hyundai disky. Asi stačí nejaké drobné poškodenie a soľ a čas sa postará o všetko ostatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...