Přejít na obsah

Vibrace v rychlostech nad 100km/h


Domiinoo

Doporučené příspěvky

Zdravím , mám 2.0 TSI 140kw combi s najezdem 53000km a rv. 2019 , na autě pozoruju vibrace od rychlosti cca 100kmh a pokračují dal s narůstající rychlosti , kola jsem zkoušel dvoje , sadu origo 18” i zimní 16” a na obouch stejný výsledek …

 

tak mám dotaz jestli se s tím taky někdo setkal a jaké bylo řešení. 
 

predem děkuji za každé info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak ti to vibruje v ťahu tak sú to kĺby prípadne polos určite ak aj pri ustálenej rýchlosti tak to ide od podvozku. Ja som menil silentbloky, tlmiče, pneu, disky a stále som to tam mal. Potom som dal vymeniť tento dvojitý silentblok nápravnice a vibrácie konečne zmizli a môžem mať hocijaké pneu. 

 

Ale to pomohlo  možno len mne, ty máš o 200tkm menej najazdené tak možno to bude niečo iné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, marfan napsal:

Ak ti to vibruje v ťahu tak sú to kĺby prípadne polos určite ak aj pri ustálenej rýchlosti tak to ide od podvozku. Ja som menil silentbloky, tlmiče, pneu, disky a stále som to tam mal. Potom som dal vymeniť tento dvojitý silentblok nápravnice a vibrácie konečne zmizli a môžem mať hocijaké pneu. 

 

Ale to pomohlo  možno len mne, ty máš o 200tkm menej najazdené tak možno to bude niečo iné.


update 

 

na zimních 16” to he cítit o poznání méně , ovšem slyšet je to porad stejně ..

Od 110 to zní jak bubnování (char. Zvuk pro nevyvážené kola) …

Z bádání nad tím co by to mohlo být už mě bolí hlava , jen se modlím aby to nebylo něco s převodovkou ikdyz ta za mě pracuje jak má , brzdy vylučují protože při brzdění pedál nekope, 

jen mě zarazi ze to děla furt , v tahu , plachtění ale i brzdění 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, marfan napsal:

Ak ti to vibruje v ťahu tak sú to kĺby prípadne polos určite ak aj pri ustálenej rýchlosti tak to ide od podvozku. Ja som menil silentbloky, tlmiče, pneu, disky a stále som to tam mal. Potom som dal vymeniť tento dvojitý silentblok nápravnice a vibrácie konečne zmizli a môžem mať hocijaké pneu. 

 

Ale to pomohlo  možno len mne, ty máš o 200tkm menej najazdené tak možno to bude niečo iné.

Tady jsem to dnes zkusil nahrát pro ukázku , jde to na konci slyšet 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...