Přejít na obsah

Väčší intercooler


VAN3RKO

Doporučené příspěvky

Nazdar

 

Plánujem si kúpiť velký intercooler kit do O1 1.8T RS. Potreboval by som poradit ohľadom výberu. Ten sériový maličký cooler chcem vymeniť za väčší, lebo mi už nestíha chladiť vzduch.  Poradte hlavne taký, ktorí ste už kupovali a poprípade dajte stránku skadiaľ ste to kupovali. Hlavne nech to pasuje, a hlavne nech netreba robiť velké úpravy pri montáži. Ak by ste vedeli doloziť aj obrázok ako to vyzerá po montáži. 

 

Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na to šel jinak.

Protože v levém podběhu je místo, pořídil jsem ještě jeden IC a dal ho symetricky do levého podběhu.

Převařit jsem musel vstup (nebo výstup?) do něj - musel se jinak natočit, pak nějaké trubky, upevnění a Samco hadice.

Jenže to je už asi tak 100 let od doby kdy jsem to dělal a kde je dneska auto s nimi už nemám tušení.

Možná už ani neexistuje.

Pamatuji si jen, že místo 70 st.C na stlačeném vzduchu jsem měl 45 st.C a 25 koní výkonu navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...