Přejít na obsah

Kalibrácia DCC - Po výmene


Zapekanka

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj, nedostal som sa stále k výmene - premýšľam skorej nad výmenou za facelift v Hybride - Každopádne dostupnosť je veľmi nízka tohto auta, v počte ktorý spočítaš na dvoch rukách na celom území Slovenska. 

 

Každopádne kalibrácia je ľahká, vymení sa - zdvihne sa auto do vzduchu ( aby sa nedotýkali pneumatiky zeme ) a spustí sa kalibrácia skrz diagnostiku a uložia sa hodnoty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj. Vím, že tady řešíte Škodu, ale je to koncern a mělo by být stejné a už nevím, kam se obrátit, protože nikdo neví.........

Mám VW Scirocco 2015 s DCC. Dával jsem sportovní pružiny Eibach, kola 18. Auto líp sedí, ale mám pocit, že je to tvrdé.......... Četl jsem něco o kalibraci podvozku DCC po změně pružin, která s tím pomůže. Ví někdo přesně co s tím mám udělat nebo na koho se obrátit, kdo by mi s tím pomohl a nastavil, zkalibroval? Samozřejmě, že zaplatím, ale potřebuji to vyřešit. Nejlépe z jižní Moravy? Ve VW nikdo nic neví v originál servisech také ne.

filip, Brno, tel 725890219

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, díky, toto jsem četl. Napojili jsme OBD, ale problém je v tom, že když dám načíst podvozek, tak mi to neukáže žádné hodnoty (žádná procenta jednotlivých tlumičů) a napsalo mi to, že je jednotka nedostupná.

 

Hledám někoho, kdo ví co s tím, kdo se v tom vyzná a pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, planujem menit DCC na prednej naprave kvoli tomu, ze auto uz nie je take pevne v zakrutach (nove zimne gumy a pevne napravy). Predsa len ma cca 150tis nabehane. Kludne mi napiste do spravy, ale je tu nikto, kto by mi to vymenil v ramci BA ?

Editováno: , autor: Martin_V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...