Přejít na obsah

Pojistka číslo 7


Jirka 75

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych od někoho řadu,kdo krapet rozumí elektrice...mám romstera 1,2htp 51 kw a začala mi vyhazovat pojistka číslo 7 ..stane se to pokaždé na křižovatce ve městě při dojezdu.. praskne pojistka auto samo od sebe zdechne a udělá mi to třebas čtyřikrát než přejedu město... diagnostika se potom ani s řídící jednotkou nespojí a auto dokud nedám novou 15A pojistku nejede .. vyhazuje to i 20A...dostal jsem doporučení,že zkratují cívky,tak jsem dal cívky nové svíčky nové a dělá to dál... nevěděl by někdo co s tím může být... chjoo díky moc Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlídni kabelové svazky kolem motoru, jestli není něco někde proklepané na kostru.

Zapni zapalování a pohybuj se svazky kolem motoru, u řídící jednotky a kolem těch cívek, nebo kdekoliv. Když se pojistka spálí, budeš vědět v jaké oblasti hledat.

Abys nepálil tolik pojistek, tak ji nahraď žárovkou, třeba starou halogenkou do mlhovek aspoň 35W, nebo podobně. Místo spálení pojistky se jen rozsvítí.

Přeji úspěšné hledání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...