Přejít na obsah

Porucha zadních dveří


AKO

Doporučené příspěvky

Dobrý den, po zamčení vozu mi začaly blikat všechny blinkry. Na palubovce to bliká také a navíc to ukazuje že je něco špatně se zadními dveřmi, vyměnil jsem zámek v domnění že je špatný mikrospínač zámku, ale to nepomohlo, nemáte prosím někdo zkušenost co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, stafa napsal:

Káblový zväzok a priechodka sú v poriadku, nie sú prelámané káble?

Kabely vypadají dobře, když to zavřu do první polohy zámku, chová se to normálně jen když to docvaknu úplně začne to blikat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, stafa napsal:

Káblový zväzok a priechodka sú v poriadku, nie sú prelámané káble?

Přelámané by to nemělo být, je to Octavia combi III, 12tý měsíc 2016, tak doufám že by měly ještě nějakou dobu vydržet, snad jedině, kdyby nějaký hlodavce, ale děkuji za odpověď. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, AKO napsal:

Kabely vypadají dobře, když to zavřu do první polohy zámku, chová se to normálně jen když to docvaknu úplně začne to blikat

Prošel jsem vše ještě jednou, byl jsem na diagnostice a hlásilo to závada zadních dveří a když jsem nic nenašel, pomačkal jsem zadní vnitřní světla a problém byl vyřešen. Zese budu o něco chytřejší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...