Přejít na obsah

Infotainment sa nechce zapnúť


Doporučené příspěvky

Čaute, dneska som nasadol do auta a vo virtual cockpite mi vypísalo, že porucha parkovacej kamery a ešte nieco s nejakým brzdením (nestihol som prečítať) a rádio bolo len čierne, vôbec sa nezapínalo. Nereagovalo vôbec na zapínacie tlačidlo, ani vypnutie/zapnutie (keďže som ITčkar :D) motoru nepomohlo. Nakoniec som to vyriešil tak, že som tlačidlo držal asi 10 sekúnd a potom už chvalabohu nabehlo.

 

Stretol sa niekto s takýmito problémami ? Moja teória je, že rádio bolo prehriate, keďže palubný počítač ukazoval 36C a na rádio solídne pražilo slnko. Dúfam, že to bolo kvôli tomu prehriatiu lebo sa mi, teda na ani nie mesačnom aute, nechce riešiť servis a celkovo takéto problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie rádio prehriate pravdepodobne nebolo, toto je neduh tohto infotainmentu, občas sa to vyskytne, servis nemá zmysel riešiť, odstrániť to nemajú ako, systém proste občas vyhodí nejakú chybu. Inak to, že ti po reštarte nabehla obrazovka späť je tá lepšia alternatíva, občas pomôže len zastaviť, zamknúť auto a počkať 10 minút 😉. Ale po updatoch je teraz systém už výrazne stabilnejší a tieto chyby sa objavia len sporadicky. 

Viac tu : https://forum.skodahome.cz/topic/152969-koupený-problém-škoda-octavia-iv-jeden-velký-problém/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práveže som autom šiel do Tesca, kde som bol na nákupe určite dlhšie než 10 min. ale stále sa nezaplo pri štarte. No snáď to nebude robiť pravidelne lebo akože v tomto teple si nemôcť ani zapnúť klímu tak to je otras úplný.

Editováno: , autor: Tindalos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou ty systémy šité horkou jehlou... já mám sice Tourana, ale nevydržel mu infotainment ani 3 měsíce od koupě (nové auto); jednoho dne mi přestalo fungovat jedno dotykové tlačítko... v servisu přehráli sw, plácali se po ramenou a technika napadlo poté, co mi zavolal, že si pro to můžu přijít, to ještě vyzkoušet a hádejte co - už zase to samé tlačítko nejde :)  

Nejste v tom sami kluci škodovácký ;) tak si držme pěsti, ať to konečně výrobce doladí k plné spokojenosti... třeba se za dva roky taky dočkám :D ... ještěže mám záruku 4 roky... do tý doby by se jim to mohlo podařit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa to stalo raz asi v marci 2022, takže teplom to určite nebolo. Keď som išiel s práce po deviatich hodinách, tak mi  infotainment nenabehol. Pomohlo stlačenie tlačidla na 10 sekúnd, tak ako to majú uvedené aj v manuále. To je za pol roka jediná závada s  infotainmentom. Aj počítač niekedy bolo treba niekedy zresetovať a nereklamovalo sa to u Billa Gatesa, tak aj toto som bral ako normálne resetovanie počítača a neberiem to ako poruchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...