Přejít na obsah

čelní sklo superb 2


bkruzikova

Doporučené příspěvky

Já měl přesně tenhle rozmazaný pásek na Rapidovi z výroby. A to bylo určitě originální sklo.

Je fakt, že na S2 před výměnou okna nic takového nebylo, ale na novém vyhřívaném skle už je taky.

Další věc, které jsem si po výměně všiml, že je vyšší ta začerněná část a už není vidět pod kapotu.

Je možné, že ten rozmazaný pruh je tam vždycky, ale v jiné výšce, anebo to tam opravdu některá skla mají.

Ze začátku mi to taky vadilo, ale naučil jsem se nevšímat si toho, stejně jako drátků výhřevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To stejné se mi stalo u Rapida (výrobce skla AGC) - origo sklo z výroby bylo OK. Pak sem ho měnil (v AS, originál, taky od AGC) a byl tam pruh. Ve spodní části rozmazané, tahalo mi to oči, no hrůza. Někde v sekci rapid je to popsané i s fotkama, snad. Reklamoval jsem. Dostal jsem další sklo (dtto, originál, od AGC) a bylo to úplně stejné ... byl jsem s tím u nezávislého auto-sklenáře a ten mi řekl, že by to mohlo být i horší. Že běžně objedná originál skla a kolikrát je musí vracet, protože mají právě takové různé vady. Bavil jsem se o tom i se zástupcem AGC a ten říkal, že záleží na konkrétním modelu auta. Některá mají na tyto vady prostě náchylnější sklad - když to zjednoduším. Vzdal jsem to. Už cca 2 roky ho tam mám a zvykl jsem si. Ikdyž první půlrok byl krutý. Obdobně to měl známý na Dacii ... Nejlepší je prostě originál sklo z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...