Přejít na obsah

Columbus + BT adapter


Michal_Havel

Doporučené příspěvky

Zdravím. Koupil jsem si BT modul protože moje BT jednotka co mám pod sedadlem spolujezdce je KO. Potřebuji ale poradit. Zapojuje se to zezadu z rádia do té koncovky například místo AUX vstupu. Na stránce kde jsem to koupil psali že je důležité aby kostra byla opravdu uzemnena což jsem udělal. Zkoušel jsem i na karoserii ale nic. Jednou se to rozběhlo ale potom už ne. Máte někdo zkušenost?  

 

BT modul

 

 

Zde je odkaz kde jsem koupil. Já AUX neměl v autě vůbec ale dá se tam zapojit. V tom odkazu je modul psaný bez aux může to být tím že jsem měl koupit s aux ? 

image_88512.jpg

Editováno: , autor: Michal_Havel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Před hodinou, RkrausR napsal:

Ahoj, povedlo se ti to nějak vyřešit?

Taky mám pod sedadlem spolujezdce jednotku telefonu ale Bluethoot je jen pro Nokii :-(

Nejde mi spárovat ani Android ani iPhone, tak se chci zeptat jestli si to rozjel napojením pod sedadlem nebo zezadu rádia.

Díky moc ;-)

Ahoj. Originální BT jsem nevyřešil. ( musí se koupit nová) a to co jsem si dokupovat je prej poškozené že to je tak trochu loterie. Doporucili mi koupit ještě starší verzi této BT jednotky. Tu jsem ještě nekupoval takže nevím. Mám to vyřešené AUX kabelem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
On 6/22/2022 at 7:31 PM, Michal_Havel said:

Zdravím. Koupil jsem si BT modul protože moje BT jednotka co mám pod sedadlem spolujezdce je KO. Potřebuji ale poradit. Zapojuje se to zezadu z rádia do té koncovky například místo AUX vstupu. Na stránce kde jsem to koupil psali že je důležité aby kostra byla opravdu uzemnena což jsem udělal. Zkoušel jsem i na karoserii ale nic. Jednou se to rozběhlo ale potom už ne. Máte někdo zkušenost?  

 

BT modul

 

 

Zde je odkaz kde jsem koupil. Já AUX neměl v autě vůbec ale dá se tam zapojit. V tom odkazu je modul psaný bez aux může to být tím že jsem měl koupit s aux ? 

image_88512.jpg

Cau, chtel jsem se zeptat, jak presne a kam jsi zapojil ty dva draty napajeni a kostru. Mam Bolero na O2 a přemýšlím, ze tam zapojim ten BT modul s AUX, ale nez se do toho vrhnu, tak by me zajimalo, jak presne to udelat, abych neco neposral. Diky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...