Přejít na obsah

Nová Scala pískání


Amik98

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

Mám úplně novou Škoda Scala 1.5 TSI a najeto 200km.

Všiml jsem si, že auto dělá po dojetí ať dlouhé nebo krátké trasy je to jedno, vlastně i když jen vypnu a zoanu motor, tak takové pískání a hučení od přední kapoty prostě po vypnutí motoru, trvá to jak kdy, občas třeba 30s někdy i dvě minuty a pak to přestane. Je to běžný u benzínu obecně? Či se auto prostě zajíždí? Nebo mám to nějak třeba řešit? 

 

Děkuji za rady benzín mám takto prvně i Škodovku :). 

Editováno: , autor: Amik98
Přidání informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pískání zní jakoby nějaká elektronika, objevuje se chvíli i když třeba otevřu dveře či zamknu, nebo právě po tom vypnutí motoru a k tomu to hučení od kapoty. tak právě jestli to není prostě takto u tohoto motoru běžné, jestli se třeba nějak dochlazuje, nebo něco.

 

Posílám video co mám na mysli. Na začátku tedy otevírám kapotu, ale od půlky videa je to slyšet asi nejvíce s otevřenou kapotou. Je to tedy nahráváno v garáži, tam je to vždy určitě více slyšet, než někde venku před barákem. Po nějakých cca 2 minutách něco sepne a je úplné ticho. 

Auto je právě v provozu asi jenom 4 dny. 

Jinak auto jezdí úplně v pohodě i zní po startu. 

Editováno: , autor: Amik98
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...