Přejít na obsah

Škoda Connect LITE (s DataPlugem)


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ano, funguje, alespoň mě jo. Jen jsem se musel po aktualizaci apky znovu přihlásit ke svému účtu. Navrhuji zkontrolovat aktualizace (telefonu i aplikace), případně vypnout a zapnout telefon a znovu spustit apku. Jinak to samé udělejte u toho Dataplugu (odpojte a znovu připojte) a přes BT ho znovu připojte k apce. Alespoň u mě to tak funguje. Jinak jediné, co nejde v apce u mě je, že nelze zálohovat data - hlásí to chybu připojení, ač připojení je ok, ale to nešlo ani předtím. Takže zkuste postup, co jsem popsal, snad to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte Android nebo iOS ? Jedině zkusit ještě odinstalovat apku, znovu instalovat a zkusit se znovu přihlásit, určitě by se to mělo chytit. Taky to po aktualizaci apky před několika týdny nevypadalo, že mě to hned přihlásí,  ale nějak se to spojilo a funguje to. Samozřejmě zapnutý data na mobilu a povolení všech dat v apce. Jinak mluvím o iPhone, bohužel Android nemám jak vyzkoušet.

Editováno: , autor: elzamando
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky nefunguje - od té doby co dělali aktualizaci serveru. Už se sice můžu přihlásit, ale pak to hned začne synchronizovat data, a to se vždy zasekne u 10% s chybou "máte špatné připojení k internetu" (lol), poté mě to odhlásí a řekne že nemůžu používat některé funkce protože nejsem přihlášený. Zkoušeno na dvou Android telefonech, vše aktualizované a ve druhém byla instalace od nuly.
Už jsem to tak trochu vzdal - jen jednou za čas to otevřu jestli to náhodou nezačlo fungovat..

Editováno: , autor: lukas_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně DataPlug funguje spolehlivě i po aktualizaci. Vypozoroval jsem ale, že jakmile připojím telefon ke Smart Link přes Apple CarPlay (kabelem), spojení se Škoda Connect LITE přes BT se přeruší je potřeba znovu spárovat (otevřít APP při zapnutém zapalování), jinak aplikace nezaznamenává data (jízdy).

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den,

 

nevíte, zda by tato aplikace fungovala i bez DataPlugu? Neposílá tyto informace i infotainment v nových vozech, jako je Octavia 4 atd. Bude mi končit datový plán pro verzi Škoda connect a online data nepotřebuji, tak tato lite aplikace by mi bohatě stačila.

 

Děkuji 

 

Edit: Koukám, že ten DataPlug ani pro Škoda Octavia 4 nejde.

Editováno: , autor: michalsykora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...