Přejít na obsah

Uchycení Columbus


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

já bych asi zkusil vytvarovat kousek 1-1,5mm silného plechu tak, aby kopíroval tvar chybějících úchytů.

Napadají mě dva způsoby, jak by se to dalo udělat. Pokusil jsem se to vizualizovat na přiložené fotce.

20220629_160004.jpg.1723c7ee384ba2f65b620e35d92896dd.thumb.jpg.fbff0f0040db44c949377afda67066eb.jpg

 

Samotné plechy pak přichytit samořeznými šroubky do plastu a nasunout na ně nové plechové matice.

Nejsem si teď z hlavy jistý, kolik je tam reálně místa, ale nějaká mezera na plech a hlavy šroubků by tam mohla být.

 

Byly tam nějaké bezpečnostní šrouby nebo něco jiného, že to ten zloděj takhle polámal?

 

PS: Můžu se ještě ze zvědavosti zeptat, kde k tomu došlo? Mám taky obavy, že mě to jednoho dne potká. 😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, VeteranChild napsal:

Ahoj,

 

já bych asi zkusil vytvarovat kousek 1-1,5mm silného plechu tak, aby kopíroval tvar chybějících úchytů.

Napadají mě dva způsoby, jak by se to dalo udělat. Pokusil jsem se to vizualizovat na přiložené fotce.

20220629_160004.jpg.1723c7ee384ba2f65b620e35d92896dd.thumb.jpg.fbff0f0040db44c949377afda67066eb.jpg

 

Samotné plechy pak přichytit samořeznými šroubky do plastu a nasunout na ně nové plechové matice.

Nejsem si teď z hlavy jistý, kolik je tam reálně místa, ale nějaká mezera na plech a hlavy šroubků by tam mohla být.

 

Byly tam nějaké bezpečnostní šrouby nebo něco jiného, že to ten zloděj takhle polámal?

 

PS: Můžu se ještě ze zvědavosti zeptat, kde k tomu došlo? Mám taky obavy, že mě to jednoho dne potká. 😟

 

Ahoj,

Díky za radu, něco takového tam budu muset vymyslet. Jaký tam byly šrouby netuším, ale vzhledem k tomu, že mi zničil i plastový kryt sloupku u dveří spolujezdce, než rozbil okénko, tak tam klidně mohly být normální. Stalo se mi to na ulici Babická, Praha 11. Nenapadlo by mě, že se to ještě krade u 10 let starých aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šrouby jsou tam běžně tyto: Šroub 4.2x16 Škoda N10656702 (skoda-dily.cz) a matice: Matice plechová 4.2x16x12 Škoda N90698801 (skoda-dily.cz).

 

Taky jsem myslel, že už se to dnes neděje a ještě takovým způsobem. 😟 Je to až moc jednoduché k ukradnutí a bohužel moc na očích.

 

PS: Předcházející příspěvek se necituje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...